Jak ubieracie się w domu

militaria stworzył temat: Jak ubieracie się w domu

Jak ubieracie się będąc w domu? Czy zakładacie na siebie jakieś stare często z dziurami poplamione ubrania czy raczej stracie się wyglądać przyzwoicie. Ja mmam ten problem, że czuje się jak ostatni menel mając na sobie jakieś zużyte ubrania a z drugiej strony jak założę na siebie coś nowego po domu to mi szkoda Może macie do polecenia jakieś sklepy z np dresami czy coś które kupujecie z myślą chodzenia na co dzień?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

asia76 odpowiedział w temacie: Jak ubieracie się w domu

Ja mam z pięć zestawów domowych "wdzianek", miękkie, wygodne, cieplutkie, różowe, czerwone i w gwiazdki pluszowe dresiki, pomimo, że na codzień moje ubrania są bardzo stonowane, więc w domu szaleje kolorystycznie. Domowe ubrania nie muszą być stare i znoszone, wręcz przeciwnie, za parę groszy można kupić coś w czym można się czuć jak dziecko i to szczęśliwe.
Fajne ubrania w dobrej cenie mozesz poza tym dostać w Sinsay - obecnie w sklepie są wyprzedaże tak wiec można upolować sobie na przyklad coś do noszenia po domu.
Zerknij sobie na stronę z promocjami Ding https://ding.pl/promocje/sukienka-sinsay,124866 .

AdoreDelano odpowiedział w temacie: Jak ubieracie się w domu

Mam domowe zestawy dresów. Nie lubię chodzić po domu w tym w czym chodzę do pracy. Poza tym to, że ma się domowe dresy nie znaczy, że są one szare, bure, zniszczone i bezkształtne.

Martyna85 odpowiedział w temacie: Jak ubieracie się w domu

Bardzo ciekawe pomysły.

Larynoman696 odpowiedział w temacie: Jak ubieracie się w domu

na co dzień chodzę w bluzach hoodie https://harpteam32.com/kategoria/on-bluzy-z-kapturem

Larynoman696 odpowiedział w temacie: Jak ubieracie się w domu

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum