Leki na alergie

  • Posty: 100

eleonora stworzył temat: Leki na alergie

Jakie leki pomagają Wam przy alergii sezonowej? Mnie w tym roku męczy niesamowicie i zastanawiam się co będzie w moim przypadku skuteczne

#20179

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 111

asia76 odpowiedział w temacie: Leki na alergie

Telfexo albo claritine, zyrtec nie dosc ze mi nie pomagal to jeszcze czulam sie jak nacpana.. okresowo tez sprobuj nasivin jak meczy Cie zatkany nos, mnie odrazu pomagal na kilka godzin.

A najlepiej wybierz się do alergologa. Alergolog zleci Ci odpowiednie testy alergiczne. Dobrze jest się też zastanowić nad odczulaniem. Wileu pomaga.

#20180

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AdoreDelano odpowiedział w temacie: Leki na alergie

Nic nie bierz bez obgadania tego z lekarzem. Jednak lepiej iść na konkretne leczenie co cię uczula i dobrać odpowiednie leki.

#20187

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

agaanka1973 odpowiedział w temacie: Leki na alergie

Mojej córce na alergie pomaga astaksantyna. Bardzo dokuczała Jej alergia na sierść kota - od babci, która ma "kochanego sierściucha" zwykle wracała zakatarzona, załzawiona i kaszląca.
Astaksantyna okazała się na tyle skuteczna, że mogłyśmy całkowicie odstawić Clarte. Córka jadąc do babci bierze jedną kapsułkę, po powrocie drugą i jej samopoczucie jest ok. Jestem zadowolona, bo zamiast leków córka bierze naturalną substancje - jedyną dostępną w Polsce, przebadaną klinicznie astaksantynę.
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji zapraszam do kontaktu przez SMS na nr tel. 508 72 40 39 w treści wpisując "astaksantyna".

#20206

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • asia76 Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Ja łączę proste bawełniane "basicowe" lecz dobrej jakości rzeczy (np polskiej firmy muuv.) z...

    Ostatni post przez asia76

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas