Żywność bez glutenu

  • Posty: 110

asia76 stworzył temat: Żywność bez glutenu

Hej dziewczyny!
Temat się co prawda przewijal, ale jestem załamana... Dostałam wyniki gastroskopii i co prawda mam wykonać jeszcze szereg innych badań ale najprawdopodobniej mam uczulenie na gluten, nietolerancje czy jak zwał tak zwał...
A gluten jest prawie wszędzie!!
Doradzcie... Co jeść? Na co zamienić chleb? Makarony wiem że są bezglutenowe ale one kosztują prawie 10 zł za paczkę
Może jakaś stronka z nie kolosalnie droga żywnością bez glutenu albo coś?
Póki co chłopak się że mnie śmieje, i jak jem to czego nie powinnam a on chce ro chętnie przypomina mi o diecie

#20175

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 100

eleonora odpowiedział w temacie: Żywność bez glutenu

Makaron bezglutenowy za 10 zł? W Biedronce jest makaron kukurydziany za kilka złotych. Dziewczyny nie przesadzajcie-to nie są czasy jak ponad 10 lat temu gdzie moi rodzice jeździli do sklepu ze zdrową żywnością 60 km dalej żeby bratu kupić cokolwiek do jedzenia.
Mało jest naturalnych alternatyw bezglutenowych produktów? Wystarczy poczytać...
https://www.zdrowyportal.org/21651/produkty-bezglutenowe-dla-zdrowia/

#20176

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AdoreDelano odpowiedział w temacie: Żywność bez glutenu

Tak się wydaje, że jest w sumie bardzo drogo, ale jednak tak wcale nie jest. Makaron tak jak wyżej. Chleb też można kupić lub robić z mąki bezglutenowej. Przy takiej ilości mąki nie wychodzi to jakoś mega drogo.

#20189

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas