Problem ze skora

  • Posty: 76

militaria stworzył temat: Problem ze skora

Dziewczyny, pomóżcie. Rozszerzone pory, brak jedrności, dużo świecenia się, zaczerwienienia skóry po każdym kosmetyku. Co polecacie?

#20038

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 110

asia76 odpowiedział w temacie: Problem ze skora

Peeling Retinol, pH 4,8, 20%. Powierzchowny peeling z medianą wyników. Peeling retinolowy działa nie tylko na naskórek, ale także na środkowe warstwy skóry, jednak mimo to jest dość bezpieczny. Peeling jest w stanie poradzić sobie ze zmarszczkami o różnym stopniu głębokości, zmianami skórnymi związanymi z wiekiem, bliznami i potrądzikiem, w tym bardzo głębokimi i keloidowymi. Jeden z nielicznych typów peelingów chemicznych, który z powodzeniem może zwalczyć przebarwienia. Zauważono, że u wielu osób efekt dwukrotnego peelingu retinolem jest równy efektowi 10 (!) Sesji peelingu z kwasem glikolowym.

Dla lepszego nawilżenia polecam natomiast sesję mezoterapii igłowej. Daje bardzo dobre rezultaty.
https://milomibeauty.pl/blog/2021/co-to-jest-i-na-czym-polega-mezoterapia-iglowa/

#20039

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

parasolka odpowiedział w temacie: Problem ze skora

zmien kosmetyki na naturalne np z bielendy, kilka fajnych serii w dobrej cenie. maseczki power wit C sa swietne

#20149

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 100

eleonora odpowiedział w temacie: Problem ze skora

U mnie nadmiar kosmetyków nie sprawdził się. Kiedyś kupowałam kosmetyki bez opamiętania, nie zwracałam uwagi na to czy dany kosmetyk sprawdzi się do mojej skóry. Często zamawiałam tak zwane boksy kosmetyczne. I co z tego, ze na kosmetyków wydawała się niska, jak połowy nie użyłam. A kolejna połowa z tego co zostało nie sprawdziła się.

Potem poczyniłam pewne zmiany. Zaczełam czytać składy kosmetyków i wybierałam kosmetyki świadomie. Patrzyłam się na ich składniki aktywne, na to czy są naturalne. Poza tym u mnie mniej znaczy lepiej. Aktualnie używam:

delikatnego olejku do mycia twarzy plus potem żelu

toniku

serum - u mnie rozświetlające

kremu nawilżającego

na dzień bez względu na to jaka jest pogoda nakładam spf

Z firm kosmetycznych sprawdziły się u mnie kosmetyki naturalne od Resibo. Może nie są tanie, ale mają świetne składy. Sa poza tym wegańskie, a ich opakowania biodegradowaalne.

#20356

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mirandamom odpowiedział w temacie: Problem ze skora

Nice topic))
Thank you for creating.

#20394

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas