Reklamowanie firmy na facebooku oraz instagramie

militaria stworzył temat: Reklamowanie firmy na facebooku oraz instagramie

Czy reklamujecie się na facebooku oraz instagramie?
Czy reklama taka się Wam opłaca oraz przekłada się na wzrost klientek?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

asia76 odpowiedział w temacie: Reklamowanie firmy na facebooku oraz instagramie

U moich klientek wyniki reklamy na FB wychodzą dobrze, tzn wydatki zwracają się kilkukrotnie. Ale zauważam mocną sezonowość jeśli chodzi o zapisy i wiem już kiedy odpuścić z reklamą, bo nie przyniesie klientek. Wiele czynników może mieć wpływ, obszar, grupa docelowa, typ usługi beauty, zakres cen itd.

Jeśli chcesz jeszcze wiekszej skuteczności, polecam skontaktowanie się z agencją, która taką reklamę poprowadzi.
https://shineonagency.pl/jak-zdobyc-wiecej-followersow-na-instagramie-poznaj-6-sprawdzonych-sposobow/

jarekcda odpowiedział w temacie: Reklamowanie firmy na facebooku oraz instagramie

Reklama na facebooku działa bardzo dobrze, lepiej niż w google. Trzeba ją dobrze ustawić, żeby nie stracić pieniędzy. Tu jest przeprowadzony test darmowej reklamy http://katalogifirm.com.pl/blog/reklama-wpisu-w-katalogu-w-socjal-media.php

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• anusia123 Avatar prezent na dzień Mamy

A słuchaj, co powiesz na eleganckie piżamy damskie z mięciutkiej bawełny? Tutaj znajdziesz...

Ostatni post przez anusia123

• noel Avatar JAKĄ SUSZARKĘ

Ja sobie kupiłem najzwyklejszą suszarkę na necie, tańsza była niż w zwykłym sklepie. Mam ją...

Ostatni post przez noel

• Sofella Avatar POMOCY

Witam serdecznie, potrzebuję porady co robić. Opiszę moją historię: naturalny kolor włosów...

Ostatni post przez Sofella