Zabiegi na twarz w Krakowie

militaria stworzył temat: Zabiegi na twarz w Krakowie

Szukam pomysłu na skuteczne zabiegi na twarz w Krakowie.
Doradzicie na jakie najlepiej się wybrać?

No i jak przygotować do makijażu cerę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

asia76 odpowiedział w temacie: Zabiegi na twarz w Krakowie

Jeżeli mowa o makijażu i skórze tłustej to podstawą przy tego typu cerze jest nawilżenie. Jak wysuszamy skórę to będzie wytwarzała nadmiar sebum. Podstawą dobrze utrzymującego się makijazu jest dobra pielęgnacja. Dużo zależy też od makijażystki na jakich produktach pracuje jeżeli ma wysokopółkowe to nie powinno być problemu a jeżeli nałoży podkład z rossmanna to radzę nie oczekiwać cudów że będzie się wszystko trzymało (tak są makijażystki, które tak malują). Radzę też jakieś 2 dni przed zrobić peeling twarzy, bo jak będzie robiła dobry mat to będzie widać każdą suchą skórkę jeżeli o to wcześniej nie zadbamy. Polecam też używanie kosmetyków z dobrym naturalnym składem i to że krem na napisane 99% składników naturalnych wcale nie oznacza że tak jest, trzeba czytać to co jest z tyłu opakowania. Co do zabiegow na twarz wydaje mi się że część odpada ze względu na porę roku i słońce ale na pewno w dobrym salonie poleca coś do skóry tłustej.

Najlepiej jest zapisać się do dobrego gabinetu oraz dopytać sie na miejscu co jest odpowiednie. Ze swojej strony polecam Derma Med.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• Wikula123 Avatar /spalone wlosy

Witam chciałam się dowiedzieć czy po spaleniu sobie włosów rozjaśniaczem mogę zafarbować...

Ostatni post przez Wikula123

• asia76 Avatar Prezenty dla klientek

Gadżety z logo salonu ( długopis, mini kalendarz ) oraz oliwkę Indigo. Zastanawiałam sie jeszcze...

Ostatni post przez asia76

• militaria Avatar Zniszczone włosy!! co robić!!

Kikla moich porad: używajcie prostownicy i suszarki jak najrzadziej. Niestety ale oba urządzenia...

Ostatni post przez militaria