Propozycja współpracy - splikacja webowa do zarządzania salonem fryzjerskim

  • Posty: 1

mh stworzył temat: Propozycja współpracy - splikacja webowa do zarządzania salonem fryzjerskim

Dzień dobry,

reprezentuję firmę zajmującą się produkcją oprogramowania.

Planujemy stworzyć aplikację internetową służącą do kompleksowego zarządzania salonem fryzjerskim / kosmetycznym.

W skrócie - aplikacja miałaby umożliwiać rezerwację terminów on-line, zarządzanie bazą klientów i pracowników, automatyczne przypominanie o wizytach itp.

Poszukujemy osób/firm z tej branży, które zechciałyby podzielić się z nami informacjami dotyczącymi funkcjonalności, jakie taka aplikacja powinna posiadać.

Dla zainteresowanych oferujemy stworzenie i udostępnienie takiej aplikacji za darmo.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie prywatnej wiadomości. Chętnie też odpowiem na wszelkie pytania w tym wątku.

#19858

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kubakarski odpowiedział w temacie: Propozycja współpracy - splikacja webowa do zarządzania salonem fryzjerskim

Spróbujcie www.aplikacjablm.pl, świetnie przygotowana opcja dla salonów kosmetycznych z wieloma możliwościami. Warto wykorzystywać, ułatwi Wam prace.

#19987

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas