prezent na dzień Mamy

majoggla stworzył temat: prezent na dzień Mamy

Co szykujecie swoim mamom z okazji ich święta? Mojej kupiłam już fajna suszarko-lokówkę babyliss exclusive, fajnie wyglada i ma jonizację, wygląda całkiem ładnie, a mamy suszarka już niedługo pewnie długo nie pożyje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

eleonora odpowiedział w temacie: prezent na dzień Mamy

No wlasnie sama ostatnio zastanawiałam się co sprezentować mamie na dzień mamy i mam na oku kilka rzeczy
ksiązkę
własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami
jak również kwiaty :)
I tak się zastanawiam co będzie odpowiednie.......

Jeśli chodzi o lokówkę to polecam te od Teesy , cenowo wychodzi podobniej a moim zdaniem jakościowo sprzęt bije inne o wiele bardziej znane firmy oferujące akcesoria do stylizacji włosów.

Ich lokówki oraz suszarki mają wiele stopni regulacji oraz jonizację, która chroni włosy.

Oktawia odpowiedział w temacie: prezent na dzień Mamy

Znaleźć odpowiedni prezent wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. W internecie znajdziemy wiele poradników jednak zbyt często są pisane ogólnikowo. A jak wiadomo to każdy z nas ma trochę inne preferencje oraz oczekiwania. Najlepiej będzie jak dowiemy się ich bezpośrednio od obdarowywanej osoby :) Zniknie wtedy problem z nietrafionymi prezentami jaki trzeba często wrzucać na różnego rodzaju portale z ogłoszeniami. Dla kobiety zawsze sprawdzi się coś związanego z jej garderobą. Na takie produkty jak bielizna znajdzie się miejsce :) Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jaka marka oferuje najwyższą jakość? Patrząc na opinie w internecie to Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/ może pochwalić się ogromną popularnością. Niczym nie ryzykujemy bo możemy w razie czego skorzystać z darmowego zwrotu.

militaria odpowiedział w temacie: prezent na dzień Mamy

Ja kupiłam mamie zestaw kosmetyków z Ziaja i torebkę a tacie bieliznę termiczną i koszulkę ze śmiesznym napisem ;)

Wydaje mi sie, ze to co podarujecie w duzej mierze zależy od tego ile możecie na taki prezent wydać. Tak wiec polecam napisać ile macie kasy, o wiele łatwiej będzie Wam tutaj doradzić co podarować.

Jesli macie ochotę na podarowanie czegoś porządniejszego polecam kosz prezentowy z tymi lepszej jakosci smakołykami

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• Lila Avatar salon fryzjerski - wyposażenie

Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupujecie wyposażenie do swojego salonu? Dużo tego jest, co...

Ostatni post przez Lila

• asia76 Avatar Imprezowe przekąski

Ciasto francuskie zawsze mam lodówce, można do niego wpakować wszystko, czy to na słodko czy na...

Ostatni post przez asia76

• Marlenan716 Avatar Sprzęt

Dzień Dobry jakiej maszynki najlepiej używać w salonie fryzjerskim

Ostatni post przez Marlenan716