Jakie buty nosicie na co dzień

asia76 stworzył temat: Jakie buty nosicie na co dzień

Mam 25 lat a nadal najczesciej nosze sportowe buty! nie do konca mi sie to podoba, chcialabym nosic jakies eleganckie kobiece ale:
-wszelkie baletki spadaja z moich nog, taka mam nienormalna kosc nad pieta
-nie moge nosic szpile, bo zle czulabym sie przy TZecie ze wzgledu na to ze jestesmy tego samego wzrostu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

eleonora odpowiedział w temacie: Jakie buty nosicie na co dzień

Ja noszę baleriny. Ze wszystkich butów jakie kupowałam to baleriny były dla mnie zawsze najwygodniejsze. Niestety ale mam ten problem z piętą, dlatego jak już znajdę takie niespadające, to nie patrzę czy skórzane, czy nie, na nic nie patrzę, po prostu kupuję od razu w dwóch kolorach.

Coraz częściej wybieram również buty sportowe. Kiedyś zwracałam uwage głównie na wygląd butów i to czy mi się buty podobały ;) Jednak w ostatnim czasie liczy się dla mnie jedynie komfort.
Wśród marek sportowych polecam Reebok, aktualnie niezłe promocje na firmę ma sklep Deichmann:
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/reebok.cat
Miałam kilka par butow tej firmy i wszystkie dobrze się nosza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• flamaster Avatar Nazwa Fryzury.

Witam, na wstępie przepraszam jeśli pomyliłem dział. Chciałbym się zapytać jak nazywa się ta...

Ostatni post przez flamaster

• truskawka232 Avatar w wolnej chwili

Macie chwilkę wolnego czasu i chcecie poczytać o czymś ciekawym to polecam stroną...

Ostatni post przez truskawka232

• truskawka232 Avatar kredyt na firmę

Od dawna przymierzałam się do wymiany sprzętu na nowszy i lepszy. Niestety, żeby to zrobić...

Ostatni post przez truskawka232