Jak pokonac cellulit

eleonora stworzył temat: Jak pokonac cellulit

Dziewczyhny macie jakieś swoje sposoby na pokonanie cellulitu? Próbowałam wielu sposobów i wielu kosmetyków ale nic nie pomaga.

Jestem osoba szczupła ale mam spory cellulit.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

asia76 odpowiedział w temacie: Jak pokonac cellulit

Wlasnie odkrylam najlepszy sposob na schudniecie- trzeba sie zakochac ;) :D Sasiadka powiedziala mi,ze chudne w oczach, wiec wskoczylam na wage,patrze, a tutaj mam 5 kg mniej :shock: :) A nic przeciez nie robilam w tym kierunku.Wczesniej diety, cwiczenie itd. a waga ani drgnela, a tutaj nagle bum i leci na leb na szyje ;) Jedyne cwiczenie, ktore stosuje to pocalunki ( 20kcal/min ) :D

No i polecam zastanowić się nad bieżnią elektryczną w Spokey . Znacznie łatwiej mozna skłonić się do ćwiczeń.

militaria odpowiedział w temacie: Jak pokonac cellulit

U mnie bardzo dobrze sprawdza się krem Sinial. Krem jest do zamowienia raczej w sklepach internetowych, nie widziałam do tej pory stacjonarnie bo jest to dosć specjalistyczny kosmetyk. Jednoczesnie działanie ma o wiele lepsze niż kosmetyków drogeryjnych. Ja robię te smarowanie zawsze po prysznicu z jakimś peelingiem na ciało. I może to ma znaczenie, że skóra mi bardziej reaguje na składniki tego kremu.

Oczywiście dobrze jest rownież wprowadzić dietę oraz cwiczenia. Bo jeśli nie będziecie stosowaly diety oraz ćwiczeń to nawet najdroższy krem, Wam nie pomoże.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum