Zapuszczanie brody

  • Posty: 3

b0b stworzył temat: Zapuszczanie brody

Macie moze jakies wskazowki do kogos poczatkujacego? :)

#18568

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 6

derek odpowiedział w temacie: Zapuszczanie brody

Poszukaj w sieci. Jest tego pelno na blogach :)

#18570

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

warkocze odpowiedział w temacie: Zapuszczanie brody

Można też poszukać filmików na YouTube z tym związanych.

#18573

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 6

derek odpowiedział w temacie: Zapuszczanie brody

Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja .. w dzisiejszych czasach broda jest uznawana (szczegolnie wsrod kobiet) za wyraz meskosci. Dodatkowo daje pewna przewage psychologiczna poniewaz jest kojarzona z niezaleznoscia, czlowiekiem ktory robi to na co ma ochote. Nie dzwine, ze jest popularna takze w kregu artystow. Jedno jest pewne .. musisz sobie zdac sprawe z waznego faktu, nie wystarczy tylko przestac sie golic i wszystko nagle samo sie zrobi. Chociaz co 2 dni trzeba nad tym posiedziec te kilkanascie minut by zadbac o odpowiedni jej wyglad. Raz w tygodniu warto tez monitorowac jej dlugosc, przycinajac odrosty na rzadana dlugosc. Do tego celu zaopatrz sie w dobrej jakosci trymer .. tak samo jak przydadza sie dobrej jakosci kosmetyki. Nie wiem jak to wyglada u Ciebie stacjonarnie, czy posiadasz jakies fajne miejsca gdzie da rade je kupic. Jesli nie to poszukaj w sieci, chociazby na stronie afterbarber.pl Wiesz, pielęgnowanie brody to jest dosc szeroki temat .. warto poczytac na wlasna reke poradniki tego typu. Pamietaj tez o byciu cierpliwym bo na poczatku moze nie byc latwo :) Powodzenia

#18576

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

lorens odpowiedział w temacie: Zapuszczanie brody

Bardzo ciekawa lektura.

#18586

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Posty: 4

kutko odpowiedział w temacie: Zapuszczanie brody

Broda jest co raz bardziej popularna wsrod mezczyzn.

#18588

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • asia76 Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Ja łączę proste bawełniane "basicowe" lecz dobrej jakości rzeczy (np polskiej firmy muuv.) z...

    Ostatni post przez asia76

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas