Odwieczne pytanie - okulary czy soczewki?

  • Posty: 13

Lila stworzył temat: Odwieczne pytanie - okulary czy soczewki?

Jak to jest u was? Co wolicie nosić i dlaczego? W czym wam jest wygodniej? Ja generalnie nie lubię nosić soczewek więc zakładam je tylko w wyjątkowych okolicznościach. W okularach dobrze się czuję, dobrze wyglądam i są zdecydowanie "łatwiejsze" w obsłudze. Jedyne co mi przeszkadzało w moich ostatnich okularach (noszę takie ze szkłami progresywnymi), to dość duży obszar zamazany po bokach. Ale ten problem rozwiązałam kupując takie szkła http://zobacztozjzo.com.pl/intro.html . Taktycznie ten tzw. kanał progresji jest szerszy, co jest zdecydowanie wygodniejsze dla mnie. A to jak to jest u was?

#18478

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

staniss odpowiedział w temacie: Odwieczne pytanie - okulary czy soczewki?

Osobiście, daję pierwszeństwo okularom, ponieważ jest to wygodniejsze i bardziej drażniące dla oka. Okulary już od dawna nie wywołują żadnych reakcji, ale stały się częścią stylu.

#20133

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas