Jaki krem do skóry wrażliwej?

Panna Krysia stworzył temat: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Jaki polecacie krem przy wrażliwej skórze? Gdzie takowe kupujecie, w drogerii, czy wyłącznie w aptece? Testuję kolejną markę i jak zwykle po kilku dniach stosowania najchętniej kupiłabym coś nowego, bo nie jestem do końca zadowolona. Macie sprawdzoną markę?

fb_176527086207656 odpowiedział w temacie: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Witaj, miałam podobny problem z wyborem kremu, który by nie podrażniał. Metodą prób i błędów dobrałam sobie Nano One i mikrocząsteczkami złota i już się z nim nie rozstaję, bo dobrze nawilża, ale nie jest za tłusty, no i skóra jest po nim gładka i odżywiona. Pod makijaż też go wklepuję.

eleonora odpowiedział w temacie: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Kochana jeśli wszystkie kremy tak na Ciebie wpływają to może warto jest się jednak zastanowić nad zapisaniem sie do dermatologa? A nie testować coraz to nowe kremy i specyfiki, ktore jak piszesz powodują u Ciebie alergię.
Dermatolog obejrzy Twoją skórę, zdiagnozuje jaki jest to typ. Oraz poleci jakie kosmetyki stosować aby nawilżyć skórę wrażliwą ale jednocześnie nie spowodować na niej alergii. W niektórych przypadkach przypisuje się kosmetyki, które są robione na miejscu w aptece.

Mogę polecić dobrą panią doktor z Krakowa: http://drlidiarajzer.pl/personel/dermatolog/

bulba odpowiedział w temacie: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Ja bym najpierw wybrała się do dermatologa, może coś mądrego powie. Ja ze swojej strony mogę polecić blasam do ciała i twarzy Cetaphil MD Dermoprotektor. Poleciła mi go farmaceutka, jest to specjalistyczny dermokosmetyk, który odpowiednio nawilża. Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, suchej, atopowej, trądzikowej. Ne podrażnia, bo nie zawiera żadnych zbędnych sztucznych substancji. No i jest przebadany :)

fb_420683578396961 odpowiedział w temacie: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Z takimi problemami to chyba lepiej będzie jak się udasz do jakiegoś specjalisty i on powie Ci dokładnie co będzie dla Ciebie i Twojej cery najlepsze. Sama to może lepiej nie kupuj i nie próbuj bo czasem to można bardzo łatwo sobie zaszkodzić. Jak u mnie zaczęły być widoczne worki pod oczami to też poszłam do dermatologa i zapytałam co by było dla mnie najlepsze. Powiedział żeby Remescar sobie zakupiła i faktycznie raz dwa i moje problemy to zniknęły

zuzannaa odpowiedział w temacie: Jaki krem do skóry wrażliwej?

Z racji że również trochę szperałam na ten temat tutaj http://medycyna360.pl/ochrona-przed-sloncem-wybor-kosmetykow/ masz info jakie kremy warto stosować, również jak chronić się przed słońcem.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum