Oprogramowanie dla firmy.

  • Posty: 1

visitsoft stworzył temat: Oprogramowanie dla firmy.

Stworzyłem proste oprogramowanie dla firm fryzjerskich, kosmetyczek, dentystów, lekarzy itp.
Jako, że nie chcę się za bardzo reklamować ale w jakiś sposób muszę znaleźć kilka firm chętnych na zakup oprogramowania aby dostać pomoc finansową z pewnego programu i dalej rozwijać oprogramowanie to proszę o wejście w podany poniżej adres URL. Rozejrzenie się, a jeżeli się spodoba to rejestrację, która jest darmowa. Przez 14 dni można bez problemu poruszać się po aplikacji. W aplikację jest wbudowane forum na którym można zgłaszać błędy, pomysły na rozwój, chęć zakupu oprogramowania na dłużej i inne sprawy związane z oprogramowaniem jak i nie.
Niektóre funkcje mogą jeszcze w pełni nie działać, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że potrzebne są fundusze na podłączenie pewnych funkcjonalności z innych firm.

Z góry dziękuję.

#18153

AshleyS odpowiedział w temacie: Oprogramowanie dla firmy.

Oprogramowaniem wartym uwagi dla firm jest na pewno oprogramowanie contact center. To właśnie ten kanał jest w dalszym ciągu numerem jeden, jeśli chodzi o sprzedaż oraz obsługę klientów. Nawet najbardziej zaangażowani pracownicy call center potrzebują wsparcia systemów dedykowanych ich pracy -

#18467
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum