Urządzanie kuchni

Rode odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Co sądzicie o grillach elektrycznych?Według, mnie grill elektryczny to dobry pomysł. Najlepiej taki otwarty by można było obserwować skwierczące jedzonko. Taki najbardziej pasuje do używania w domu, ale pewnie jest pewnie mniej ekonomiczny od takiego z pokrywą. Tylko po co elektryczny z pokrywa jak każdy ma w domu piekarnik przy kuchni, albo mikrofalkę z grillem. Są też takie grille elektryczne które wyglądają jak węglowe. One idealnie pasują na taras https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/grille-i-akcesoria,a44.html . Może w domu wystarczy po prostu patelką żeliwna karbowana.

• Chaya
  • Chaya Avatar

Chaya odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Czyli LED-y się przydają. Mam pytanie - na włączniki jakiej firmy się zdecydowaliście podczas remontu? Zależy mi na czymś nieszablonowym i trwałym. Dużo dobrego słyszałam o tych, wyprodukowanych przez OSPEL. Czy ktoś je ma?

panda1 odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Urządzanie kuchni, nie obejdzie się bez jakiegoś nowego sprzętu. Dlatego świetnie sprawdzi przy tej okazji dobry ekspres do kawy. Dla osób, które cenią sobie porządną kawę, taki sprzęt w kuchni to raczej priorytet. Jeżeli ktoś nie wie jaki wybrać, czym się sugerować przy wyborze odpowiedniego dla naszego budżetu oraz oczekiwań modelu, to tutaj znalazłam sporo ciekawych informacji https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekspres-do-kawy-jaki-najlepszy-czy-warto/362/ Ja także szukam czegoś sprawdzonego dla siebie, tylko nie wiem co na to mąż.

asia76 odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Czeka mnie niedługo remont kuchni. Meble juz mam zamówione ( zdecydowałam sie na kuchnię angielską ponieważ taka mi się najbardizej podoba - czyli po prostu jak sami widzicie czysta klasyka).

To co mnie martwi to płytki na ścianę. Nie chcę szkła, bo nie pasuje.Tradycyjne kafelki rówineż odpadają. Zainteresowała mnie mozaika od Tubądzina ( tutaj jest ich cały katalog: Mianowicie Majolika. Co o niej sądzicie?

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum