Reklama dźwignią handlu...

pasja stworzył temat: Reklama dźwignią handlu...

Oczywiście zacznę od reklam salonów fryzjerskich :mrgreen:[img]images/fbfiles/images/fryzjer0_201.jpg

Bo w...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karola90 odpowiedział w temacie: Reklama dźwignią handlu...

A co powiecie o programach typu Ostre cięcie? (Wiecie, rewolucje w salonach fryzjerskich.) Myślicie, że to dobra forma reklamy? Niby pokażą cię w tv i to za free i jeszcze rekomendacje gwiazdy można na ścianie powiesić. Ale kurcze jakoś tak nie wiem, czy gdybym była właścicielem salonu chciałabym publicznie pokazać jego mankamenty, zwłaszcza jakiś syf czy przeterminowane farby.

niczka odpowiedział w temacie: Reklama dźwignią handlu...

Tak samo jak z rewolucjami kuchennymi moim zdaniem- jest ryzyko, ale jest też fame... Póki co te zakłady, co były w prograie zdobyły zdjecia gwiazd, więc obciachu niby nie ma, ale mogliby zrobić za jakis czas wizytę kontrolną :P

karola90 odpowiedział w temacie: Reklama dźwignią handlu...

A Ty byś poszła do takiego salonu? Bo rzecz w tym, żeby to zachęcało, bo że info o salonie idzie to wiadomo. Ja bym pewnie poszła, ale ja jestem raczej odważna i lubię testować salony.

niczka odpowiedział w temacie: Reklama dźwignią handlu...

Z moją odwagą to tak róznie... na coś protego bym poszla, lae jak mam "powazną sprawę", typu farbowanie, to juz uwazam!

Tomico odpowiedział w temacie: Reklama dźwignią handlu...

Moim zdaniem taki program pomoże ale nie na stałe- najpierw przyjdzie tzw. fala ciekawskich - czyli tych co chcą wypróbować. Jak salon się wybroni, to zyska nowych klientów a jak będzie kiepsko, to padnie mimo programu.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum