Filmiki

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

No muszę przyznać ze filmik mocny jest, fajny prezent mu zrobili :-D
dobrze ze u nas juz sie nie goli, bo to róznie bywa z brzywtą w ręku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

A ja gole brody brzytwa ...jednak nie tak jak ten pan ;)
A swoja droga, czemu w Polsce sie nie goli? Nie moze byc calkowity zakaz bo znam salony gdzie gola i to zgodnie z prawem.

pasja odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

Powyzej to ja bylam :mrgreen: Zapomniałam sie zalogowac ;-)

Bo w...

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

Ja też znam salony,w których się jeszcze goli przy pomocy brzytwy(na żyletki) ale są to wyjatki i tylko w małych miastach.
Wiesz tutaj są spore kłopoty z sanepidem więc lepiej odpuścić sobie tego typu akcje.
To jest czysta wygoda dla właścicieli nie muszą się tłumaczyć, po prostu nie ma i już.
Nawet do wygalania zarostu uzywa się trymera.

Ja wiem że w innych krajach bez problemu się używa brzytwy (tam jest jakos normalniej) ale wPolsce zawsze musi być inaczej.

pasja odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

Może i w małych miasteczkach ale widziałam reportaż z Polski a dokładnie o renomowanym salonie fryzjerski w centrum Warszawy. Bardzo elskluzywny salon gdzie golili brody brzytwa ...nawet było pokazane urywki w tej czynności. Oczywiscie z całym namaszczeniem, kompresami, masazem itp. (czyli jak u mnie :mrgreen: )Szczerze ...nie chiałabym usłyszeć ceny ;)

Bo w...

baldek odpowiedział w temacie: Re: Filmiki

Ostatnio się też nad tym zastanawiam dlaczego u nas już się nie goli. Wielu moich kolegów, którzy wracają z Angli i mówią że tam bezproblemu golą. Wogóle mówią że ich salony to czasem brudem zarastają,a u nas sie strasznie czepia ten sanepid.
Ostatnio kumpel mi opowiadał ze chodzi do salonu gdzie tylko facetow sie strzyze i tam fryzjerzy normalnie pala fajki w czasie strzyzenia. U nas to by była masakra więc nie rozumiem dlaczego tak u nas jest.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum