Klienci powiedzieli

baldek odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

Strasznie mnie denerwuje jak przyjdzie chłopak z dziewczyna i mówi mi jak mam ściąć jej chłopaka.
Koleś siedzi na fotelu i nawet nie dychnie aby się jej nie narazić :mrgreen:
ale jeszcze gorsze jest to że stoi nade mną i patrzy mi na ręce czy aby na pewno dobrze strzygę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Edyta*
  • Edyta* Avatar

Edyta* odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

Kiedys mialam totalna polewke,jak na fotel mojej kolezanki usiad facet po 30 i mamusia dobierala mu fryzurke :-P Nie odstepowala go na krok i kazdy ruch nozyczek komentowac musiala z fryzjerka a na koniec chaslo:"I co Michalku zadowolony jestes?To mamusia idzie zaplacic!" :mrgreen:

Pozdrawiam Michasia i jego mamusie!!!!! :-D

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

Oj masakra :-D ale czasem tak bywa, że mamusie są nadgorliwe :lol:

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

To ostatnio miałem delegacje całej rodzinki czyli:
mały chłopczyk, który był pierwszy raz u fryzjera (długie włosy do ramion)
mamusia, babcia i ciocia,
cały problem polegał na tym, że każda osoba chciała inaczej żeby go ściął i tak chyba z 5 min gadaliśmy co i jak ma być.
Na końcu i tak stwierdzili, że jestem fachowcem i mam zrobić tak aby było dobrze :-D

• Edyta*
  • Edyta* Avatar

Edyta* odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

Ja postepowalam cwaniacko na takich przewrazliwionych klientow ;-) A mianowicie jak zaczeli mi fisiowac na fotelu to zawsze banalne chaslo:"takie rzeczy to tylko w Erze" :lol: Dobrze ze to byl hipermarket i Era bylo tak niedaleko ;-) A co do przezyc z dziecmi to podziwiam takich rodzicow ktorzy pierw robia stwora z dziecka a pozniej ida z nim do fryzjera i jest wielki =RYK :-( Najlepsze to jest to ze zanim takie malenstwo usiadze na fotelu to rodzic mowi mu "nie boj sie"i co taki brzdac ma robic jak nie plakac?A my fryzjerzy musimy pozniej takiego "darciucha"okielznac,albo usiasc i z nim plakac :mrgreen:

baldek odpowiedział w temacie: Re: Klienci powiedzieli

Dla mnnie najlepsze są mamusie, które posadzą takiego małego brzdąc na fotelu a same siadają w poczekalni i tylko co chwila mówią "synku nie ruszaj się" a malec kręci się tylko jak może.
Czasem trzeba takiego małego szybko ostrzyc jak tylko się da :mrgreen: az nożyczki palą się w rękach.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum