Makijaż City Style - jak wykonać

Kichot stworzył temat: Makijaż City Style - jak wykonać

Chcecie zobaczyć jak wykonać makijaż w stylu City Style? Obczajcie zdjęcia poniżej,

http://www.ekshibicjonizmkontrolowany.blogspot.com/2014/07/city-style-make-up.html

a następnie przyspieszony tutorial z sesji na YT ;)

Jak wy byście to zrobiły w stylu City Syle?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kasienka123 odpowiedział w temacie: Makijaż City Style - jak wykonać

wow. :) super wygląda taki makijaż. tylko dużo z tym roboty. Ja bym najpierw nałożyła ten ciemniejszy cien, potem jasniejszy, bo jest ładniejsze przejście. Jedyne czego bym się pozbyła to tego cienia pod oczami, lepiej zrobić kreskę według mnię.

wlosomaniaczka99 odpowiedział w temacie: Makijaż City Style - jak wykonać

Wygląda interesująco, ja bardzo lubię eksperymentować z makijażem i być na bieżąco co jest akurat w modzie. Teraz natrafiłam na bardzo przydatny artykuł Makijaż oczu... prosto z wybiegu! Czy nie brzmi wspaniale? Nie mogę się doczekać, kiedy znajdę chwilę aby przetestować te trendy na sobie. A wam który najbardziej się podoba?

b0b odpowiedział w temacie: Makijaż City Style - jak wykonać

Jezeli juz jestesmy w temacie kobiecego piekna. Chcialem dziewczynie sprezentowac cos fajnego odnosnie paznokci. Moze podpowiecie cos ... ;)

marzenasus odpowiedział w temacie: Makijaż City Style - jak wykonać

Szkoda, ze nie napisales z jakiej metody aktualnei korzysta .. chociaz z pewnoscia jest to zwykly lakier. Moim zdaniem szkoda na to wszystko czasu .. bo jesli ma inna prace niz biurowa to raczej ma dosc duze urwanie glowy z ich malowaniem co kilka dni. Teraz kobiety chca byc co raz bardziej wygodne i naprzeciw temu wychodza producencji lakierow m.in. Indigo Nails. Hybrydy to jest nawiekszy hit ostatnich lat. Juz mowie dlaczego (oczywiscie w skrocie): bardzo duza paleta kolorow ktore sa o wiele bardziej wyraziste, mozliwosci robienia rozmaitych ozdob na paznokciach oraz sama ich wytrzymalosc. Mozna ja spokojnie ocenic na te dwa-trzy tygodnie co jest wynikiem rewelacyjnym .. mozesz mi wierzyc na slowo ;) Potrzeba tylko troche wprawy do ich zrobienia wiec proponuje wczesniej porozmawiac z nia na ten temat .. bedziesz wiedzial na czym stoisz. Powodzenia

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum