Brak doświadczenia, przeciętne umiejętności - czy mam szansę znaleźć pracę?

Daniela stworzył temat: Brak doświadczenia, przeciętne umiejętności - czy mam szansę znaleźć prac

Hej,
W tamtym roku skończyłam szkołę branżową w zawodzie fryzjera. Niestety, wybrałam niezbyt dobry salon na praktyki i nie nauczyłam się za dużo. Typowa masówka, malutki salonik, po kilka osób z każdego rocznika żeby pieniążki się zgadzały, no ale nie zwalajmy na to całej winy. Całkiem dobrze znam koloryzację, robiłam wiele kolorów, rozjaśnianie, balejaż, gorzej jest ze strzyżeniem zarówno damskim jak i męskim, ale egzamin zdałam bez większych problemów. Czy z takim "zapleczem" mam szansę znaleźć pracę w zawodzie, lub chociaż (mniej) płatny staż? W moim mieście nie ma aktualnie absolutnie żadnych ofert pracy we fryzjerstwie, więc cokolwiek musiałabym "wyprosić". Z góry dziękuję za szczere opinie, nie chciałabym po prostu tracić czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SareeVanh odpowiedział w temacie: Brak doświadczenia, przeciętne umiejętności - czy mam szansę znaleźć prac

dzięki za udostępnienie

SareeVanh odpowiedział w temacie: Brak doświadczenia, przeciętne umiejętności - czy mam szansę znaleźć prac

Nawet bez doświadczenia i z przeciętnymi umiejętnościami masz szansę na znalezienie pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy gdzieś zaczynamy, a znalezienie pracy może być wyzwaniem dla wielu osób, zwłaszcza na początku kariery. Oto kilka wskazówek, które pomogą zwiększyć szanse na znalezienie pracy. Rozważ zdobycie dodatkowego wykształcenia lub wzięcie udziału w kursach, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności. Wypróbuj popularne branże, takie jak gry na https://unibetpl.com/metody-platnosci/ może pomóc Ci zarobić pieniądze. Nie wahaj się wysyłać swojego CV do różnych ofert pracy i korzystaj z dostępnych zasobów poszukiwania pracy. Każdy ma unikalne umiejętności i zdolności, które mogą być cenne dla pracodawców.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum