Odpowiedni kolor farby blond

Maggy stworzył temat: Odpowiedni kolor farby blond

Witam,
Bardzo proszę o pomoc w prawidłowym doborze farby do włosów. Wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pójść do fryzjera ale mieszkam powiedzmy na "prowincji" i jedyny salon zamkną się przez pandemię. Od kilku miesięcy farbowałam włosy farbą wellaton 12/1, a miesiąc temu Kolestonem Perfect Me+ 12/16 i 12/0 z oxydantem 9% ( odrosty 45 min, na długości zemulgowane ok 10 min.) Kolor wyszedł bardzo jasny, grzywka miała fioletowy odcień, który szybko się wypłukał, szczerze mówiąc najładniejszy kolor był po ok. 2 tygodniach ( beżowy blond). Obecnie mam odrost ok. 2 cm koloru mysi blond z ok. 30% siwych włosów i zaczęłam się zastanawiać czy rozjaśnianie do poziomu 12 jest dobre dla moich włosów ? Postanowiłam zejść na niższy poziom ale pytanie czy farba z poziomu 10 z oksydantem 9% pokryje te moje popielate włosy, a boję się oxy 12%. Wiem, że włosy siwe najlepiej farbować z oksydantem 6% i max do 9 poziomu, oraz, że do mieszanki należy dodać przynajmniej 1/3 natury tylko boję się tak za jednym farbowaniem przeskoczyć z 12 na . Myślałam więc o mieszankach z Koleston : 1) 10/16 +10/00 lub 2) 10/38 +10/16+10/00 lub 3) 10/69 + 10/0 i nie wiem co będzie najlepsze dla moich włosów? Preferuję beżowy blond ale piękne połyskujące złoto też ma swój urok. Ostatnio używałam Koleston Perfect Me+ i z tej palety podałam kolory. W załączniku przesyłam zdjęcie kolorów, które mi się podobają, oczywiście zdaję sobie sprawę, że nigdy nie uzyskam takiego rezultatu w domu. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc, czym prostsze rozwiązanie tym lepiej.
Pozdrawiam
Małgosia

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum