Włosy mocno puszące się, nie wiem co już robić

Yerba stworzył temat: Włosy mocno puszące się, nie wiem co już robić

Witam,
piszę tutaj na forum ponieważ już nie mam siły do moich włosów. Moje włosy nie są proste ani ładnie kręcone, po prostu włosy jak u Hagrida :)
Chciałabym się zapytać co mogę zrobić z moimi włosami, które ciągle po wyprostowaniu się puszą (prostuje je po kilka razy dziennie, żeby wyglądać jakoś przed każdym wyjściem z nadzieją że takie włosy się utrzymają). Używam mnóstwo kosmetyków do nich takich jak: szampon bez SLSów, odżywki wzmacniające, nawilżam je olejkiem z czarnuszki, przed prostowaniem/suszeniem psikam termoochronnym sprayem, a na koniec jeszcze psikam lakierem do włosów przeciw puszeniu się. Niestety taki efekt utrzymuje się tylko w domu. Chciałabym się dowiedzieć czy tutaj byłby już potrzebny jakiś zabieg np. keratynowe prostowanie włosów (jeśli tak, to mogłabym się dowiedzieć jaka jest cena? mam dość długie włosy), czy używać jeszcze jakiś kosmetyków oraz otrzymać rady, może układać je w jakąś fryzurę? Lubię mieć włosy rozpuszczone. Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AdoreDelano odpowiedział w temacie: Włosy mocno puszące się, nie wiem co już robić

Spróbuj myć OMO, sprawdź czy nie dajesz za duzo protein na włosy, olejuj włosy, nie szczotkuj włosów kiedy są mokre, nie trzymaj i nie trzyj ich mocno ręcznikiem itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum