Niwelowwnie miedzianego odcienia po rozjaśnianiu

SylwiaKam34 stworzył temat: Niwelowwnie miedzianego odcienia po rozjaśnianiu

Witam. Prosze o pirade rozjasnialam wlosy i otrzymalam miedziany odcien. Poziom włosów mi odpoqiada nie chcę jaśniejszego koloru tylko pozbyć się rudości i ochlodzić kolor. Czy mam polozyc nature 8 z woda 6% a następnie 8.11 z woda 6% czy jakaa inna farbe. Proszę o pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Iwona Wieczorek odpowiedział w temacie: Niwelowwnie miedzianego odcienia po rozjaśnianiu

Użyj 3% wody i toner z fioletowym odcieniem. Fiolet niweluje pomarańcz. Są farby z których można zrobić toner. Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego odcienia i odpowiedniego utleniacza.

sarakwiatkowska1212 odpowiedział w temacie: Niwelowwnie miedzianego odcienia po rozjaśnianiu

Tonery Artistique Beach Blonde, one mają dedykowana wodę około 2-3%. Znajdziesz w jakiś lepszych hurtowniach ja zamawiam przez fb

Shila79 odpowiedział w temacie: Niwelowwnie miedzianego odcienia po rozjaśnianiu

Mam pytanko czy rozjasniacz goldwel silk lift Control moze sie przeterminowac ,uzywam rok czasu i bylo ok a od pewnego czasu niechce mi zlapac odrostow nic mi nie rozjasnia i niewiem czemu

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum