Rozjaśnianie włosów

Aloki stworzył temat: Rozjaśnianie włosów

Witam od jakiegoś czasu mam wygolone oba boki a górę i tył skrócone. W przyszłym tygodniu idę odnowić trochę fryzurę i zastanawiam się nad rozjaśnieniem ich... Chciałabym użyć tonera by uzyskać jakiś szalony kolor a wiem, że przed tym należy je rozjaśnić jak najbardziej. Stąd moje pytanie włosy naturalnie mam brązowe, ale jakiś czas temu farbowałam je na ciemną czerwień i zastanawiam się czy uda mi się je jednolicie rozjaśnić? Pozostaje jeszcze kwestia tego, że co jakiś czas będę musiała znów ścinać włosy i co za tym idzie znów rozjaśniać odrosty czy to nie zniszczy mi ich mocno? Wiem, że rozjaśnianie jest inwazyjne i tak czy inaczej moje włosy ucierpią, ale chodzi mi o to czy nie zniszczą się całkowicie... :)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Rtg Kraków

Z tego co wiem to bez skierowania nie prześwietlisz się nigdzie. Chyba, że nielegalnie. Wyszła...

Ostatni post przez asia76

• eleonora Avatar Jaki prezent dla dziewczyny na urodziny

Jestem ogólnie zdania,ze o wiele łątwiej jest zrobić prezent dziewczynie niż chłopakowi. Jesli...

Ostatni post przez eleonora

• eleonora Avatar Botoks w Krakowie

Oj też bym raczej do kosmetyczki nie wybrała sie na taki zabieg. Jest to jednak ingerencja, niby...

Ostatni post przez eleonora