Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

eleonora odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Na ich stronie jest to opisane: http://drtrycholog.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe/ / Masz tutaj jeszcze kontakt.No zbyt przyjemne to nie jest. Nie ma sie co czarować. Mąż jednak mówił ( sama nie miałam zabiegu). Że nie jest tak źle. No spodziewał sie,że będzie go bardziej pieklo. Ale igiełka jest niewielka No i już po 2 zabiegu było widać male włoski na główie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sonia123 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Proponuję Ci zacząć stosować szampon i wcierkę keep professional. Twoje zakola przestaną się powiększać, a po około miesiącu powinny pojawić się nowe włosy w miejscu tych zakoli. Mojemu mężowi to pomogło ;) I nie będziesz musiał ścinać się w przyszłości na łyso.

machu32 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Też w młodym wieku zaczął się mój problem z rzadkimi włosami i pojawieniem się zakoli. Powiem szczerze, że próbowałem już chyba wszystkiego co jest dostępne na rynku i nic. Bez skutku. W końcu postanowiłem podziałać od innej strony i zdecydowałem się na zabieg przeszczepienia włosów. Trafiłem na świetnego specjalistę, który wszystko bardzo dobrze mi wytłumaczył. Z doświadczenia mogę polecić dr Tomasza Mierzwieńskiego z Bona Dea w Krakowie naprawdę świetny lekarz.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum