Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

  • Posty: 100

eleonora odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Na ich stronie jest to opisane: http://drtrycholog.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe/ / Masz tutaj jeszcze kontakt.No zbyt przyjemne to nie jest. Nie ma sie co czarować. Mąż jednak mówił ( sama nie miałam zabiegu). Że nie jest tak źle. No spodziewał sie,że będzie go bardziej pieklo. Ale igiełka jest niewielka No i już po 2 zabiegu było widać male włoski na główie.

#18136

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sonia123 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Proponuję Ci zacząć stosować szampon i wcierkę keep professional. Twoje zakola przestaną się powiększać, a po około miesiącu powinny pojawić się nowe włosy w miejscu tych zakoli. Mojemu mężowi to pomogło ;) I nie będziesz musiał ścinać się w przyszłości na łyso.

#18338

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

machu32 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Też w młodym wieku zaczął się mój problem z rzadkimi włosami i pojawieniem się zakoli. Powiem szczerze, że próbowałem już chyba wszystkiego co jest dostępne na rynku i nic. Bez skutku. W końcu postanowiłem podziałać od innej strony i zdecydowałem się na zabieg przeszczepienia włosów. Trafiłem na świetnego specjalistę, który wszystko bardzo dobrze mi wytłumaczył. Z doświadczenia mogę polecić dr Tomasza Mierzwieńskiego z Bona Dea w Krakowie naprawdę świetny lekarz.

#18994

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

parasolka odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Pierwsze co mi sie nasuwa to czy robiłeś jakiekolwiek badania bo zaczesywanie czy uklepywanie to nie jest metoda leczenia problemu. Być moze takie masz uwarunkowania genetyczne z dziada pradziada a może problem jest w skórze głowy czy tez nieodpowiednim dbaniu o wlos. Kiedys czytalam ze czeste pocieranie np po kąpieli wpływa na wypadanie, słaby sen równiez (bo wlos regereuje sie wlasnie w nocy). Ja mialam taki problem jakis czas temu ale zaczelam brac supelemnty, pozniej wciagnelam tez meza. Moge ci na priv napisac co to jest jeśli jestes zainteresowany

#20529

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pisaczkowa odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

parasolka a mozesz napisac tutaj co to za suplementy i po jakim czasie widoczne byly efekty?

#20551

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

parasolka odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Wlasciwie to moge :D strona https://www.eksperciwlosow.pl/ tutaj są i suplementy i kosmetyki. Ja wybralam akurat na czuja dla siebie i trafilam ale maja tez test wlosa po polsku i na podstawie wynikow podpowiadaja co kupic by byly efekty. O kosmetykach czytalam duzo, te sa polecane czesto na fb wiec zdecydowalam ze kupie i zobacze no i jestem zadowolona :) Maz stosuje tylko suplementy i tez mu odpowiadaja

#20552

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas