Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Kapitan stworzył temat: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mimo zaledwie 19 lat doczekałem się już naprawdę pokaźnych zakoli i znacznie przerzedzonych włosów. Z tego względu już od mniej więcej trzech, czterech lat mam ciągle tę samą fryzurę. Szczerze mówiąc nigdy zbytnio mi się nie podobała, ale noszę ją aby markować te mankamenty. O ile jednak w zamkniętym pomieszczeniu jako tako spełnia swoją funkcję, tak już przy wietrze, deszczu, jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zakola stają się widoczne dając nieciekawy efekt. Stąd też moja prośba o pomoc w doborze nowej fryzury. Chciałbym wreszcie spróbować czegoś nowego, co jednocześnie nie będzie odstraszało i pozwoli maskować braki we włosach.
Zdaję sobie jednak sprawę, że może to być bardzo ciężkie albo nawet niemożliwe. Ścinanie na łyso jednak póki co nie wchodzi w grę. I tak mnie to czeka w niedalekiej przyszłości, toteż chcę się nacieszyć włosami póki mogę. Poza tym wiem, że ścięty na łyso będę wyglądał przekomicznie (niezbyt ciekawy kształt czaszki, cofnięty podbródek, duży nos i wciąż chłopięce rysy twarzy). Jakiekolwiek zaczesywanie również zwykle kończą się fiaskiem. Mam na tyle cienkie i słabe włosy, że te co chwila opadają na czoło i przylegają do głowy.
Jeśli ktoś chciałby doradzić, w prywatnej wiadomości wyślę zdjęcia. Fajnie by było gdyby ktoś rzucił okiem i napisał czy można tu jeszcze cokolwiek zadziałać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

roszpunka27 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Możesz spróbować ratować się zagęszczaniem włosów u specjalisty, bo na łysienie androgenowe tylko to jest chyba najskuteczniejsze. Żadne domowe sposoby nie pomogą, ani szampony.

eleonora odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Nie wiem czy autorze jeszcze przeczytasz tą odpowiedź. Ale moja rada. Idź jak najszybciej do porządnego trychologa. W takim wieku wypadanie włosów i zakola nie są częste. Im wcześniej zacznie się leczyć to tym prędzej będzie można to wyleczyć. I nie patrz się na jakieś odżywki czy też szampony ponieważ to nie ma działania. Jest ot jednie czysta reklama.
Mój mąż również był w takiej sytuacji. Początkowo leczył sie róznymi tego typu preparatami. Nie jestem w stanie napisać ile na to wydał kasy. Pomogła dopiero wizyta u trychologa i zabiegi

asia76 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Tak się zapytam . Trycholog to kosmetyczka czy może lekarz ? Jestem kobietą oraz widzę u siebie .... zakola. Serio. Na razie jestem w stanie przykryć to grzywką ale widzę ogólnie,ze włosy są coraz rzadsze, nie wygladają tak ładnie jak wczęsniej.

eleonora odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

No gdzież do kosmetyczki. Co może pomóc kosmetyczka Co najwyżej poleci jakieś szampony a jest to jedynie wydawanie kasy. Mąż chodził do kliniki specjalizującej się w trychologii. Konkretnie w Gdańsku do Clinica Cosmetologica ( mieszkamy wprawdzie w miejscowości pod Gdańskiem ale maż dojeżdżał do doktora Michajłowskiego ). Tam przeprowadzili mu badania. Trychogram, biopsję skóry główy. Miał również potem zlecone zabiegi osoczem bogatopłytkowym. NO i przyznam,że włosy odrosły są w znacznie lepszej kondycji.

asia76 odpowiedział w temacie: Zakola i rzadkie włosy - przypadek beznadziejny?

Czy moge prosić o kontakt? Tak się składa,ze jestem z okolic. Mozesz jeszcze napisać jaki jest to zabieg to osocze?

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum