Dekoloryzacja

meggy2406 stworzył temat: Dekoloryzacja

Witam :) Zwracam się z bardzo ważnym pytaniem. Otóż mam włosy do pasa, które farbuję od 3-4 lat. Zawsze farbowałam brązem lecz na dzień dzisiejszy mój kolor przypomina czerń. Chciałabym wrócić do naturalnego koloru (blondu),żeby włosy odpoczęły od farbowania. I tutaj się rodzi pytanie czy po użyciu dekoloryzatora mogę od razu użyć rozjaśniacza , a na to farbę w odcieniu podobnym do naturalnego ? Naczytałam się,że włosy po dekoloryzatorze szybko ciemnieją i wracają do koloru wyjściowego czego chciałabym uniknąć. I jeśli tak to jakie najlepsze produkty kupić by nie popaliły mi mocno włosów ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kate90 odpowiedział w temacie: Dekoloryzacja

Witam :), Radzę samemu nie ryzykować, zwłaszcza z dekoloryzatorem lub rozjaśniaczem. Niestety domowe farbowanie kończy się często zbyt ciemnymi włosami.
Dlatego koloryzacja powinna odbywać się w salonie fryzjerskim, dobry fryzjer rozjaśni Tobie włosy i dobierze odpowiednią farbę lub toner. Dodatkowo nie zniszczysz sobie włosów.

...
Za tę wiadomość podziękował(a): fb_1442952312664000

fb_1442952312664000 odpowiedział w temacie: Dekoloryzacja

Ja też polecam wizytę w salonie fryzjerskim bo dekoloryzacją to bardzo ciężki zabieg i tylko dobrze fryzjerzy potrafią ją zrobić w dobry sposób.

Nie wiem gdzie czytałaś że włosy po dekoloryzacji szybko ciemnieją ale to nie prawda, poprostu jest różnica w odrostach i przez to wydaję sie że nowe włosy sa ciemniejsze :)

pik odpowiedział w temacie: Dekoloryzacja

Jeżeli nigdy wcześniej nie eksperymentowałaś z rozjaśniaczem, a z tego co wnioskuję to nie, to radzę udać się do salonu fryzjerskiego. Moja, koleżanka sama sobie przeprowadziła dekoloryzację. Takie jej siano zostało, że musiała obciąć się na chłopaka. Jak bywasz w Warszawie, to mogę Ci dać namiary na sprawdzony salon.

• Agniesia.S
  • Agniesia.S Avatar

Agniesia.S odpowiedział w temacie: Dekoloryzacja

http://www.berendowicz-kublin.pl/

Polecam ich salony jeśli chodzi o profesjonalne fryzjerstwo. Sama korzystałam z ich usług jeśli chodzi o dekoloryzację. Bylam bardzo zadowolona. Kolor idealnie zszedł, włosy nie były później zniszczone, przesuszone czy rozdwojone.

Kichot odpowiedział w temacie: Dekoloryzacja

Jeżeli chcesz to zrobić sama to musisz naprawdę uważać, żeby nie zepsuć ;p kosmetyki do włosów, rozjaśniacze i inne znajdziesz najprędzej na fryzomani http://www.fryzomania.pl/category/kosmetyki-do-wlosow
najlepiej zapytaj fryzjera co najlepiej kupić albo zrób to po prostu w salonie fryzjerskim będzie bezpieczniej dla Twoich włosów

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Detoks sokowy

Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

Ostatni post przez asia76

• asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

• asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..