Przejście z czerwonego koloru w karmelowy

naninope stworzył temat: Przejście z czerwonego koloru w karmelowy

Witam.
Chciałabym zasięgnąć porady. Aktualnie posiadam jasnoczerwony kolor włosów, farbowany stale farbą fryzjerską Revlon Chromatics c50 + oxydant 6% lub 9%. Świeżo po farbowaniu włosy wyglądają jak neonowa magenta, natomiast po miesiącu jest to typowy sprany, matowy czerwono-rudy kolor. Jestem już znudzona tym kolorem. Bardzo chciałabym osiągnąć kolor karmelowy(lub zbliżony). Czy uda mi się to za pierwszym(bądź drugim) razem kupując karmelową farbę i stosując oxydant(9% lub 12%), czy będę zmuszona poddać się dekoloryzacji? Dodam, że mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny brąz. W załączniku dołączam kolor włosów zaraz po farbowaniu.
Liczę na fachową i szybką pomoc ponieważ mam ochotę wybiec już po nową farbę :)

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kate90 odpowiedział w temacie: Przejście z czerwonego koloru w karmelowy

Na pewno będziesz musiała przeprowadzić dekoloryzacje, farbą tego nie pokryjesz nawet z najwyższą wodą. Trzeba ten pigment usunąć i dopiero dobrać farbę o odcieniu karmelowym, radzę wybrać się do salonu fryzjerskiego :)

...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Detoks sokowy

Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

Ostatni post przez asia76

• asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

• asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..