porada profesjonalisty!

amcia stworzył temat: porada profesjonalisty!

witam serdecznie :)
na codzień przebywam po za granicami Polski, niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o tutejszych fryzierach. ścinałam dwukrotnie i za każdym razem miałam nie to czego oczekiwałam.
teraz konkrety.. obecnie mam długie włosy takie jak na załączonym zdjęciu w avatarze. jeśli nie czeszę włosów jest ok :) objętość ula la.. ale nie mogę nie wyczesywać włosów. włosy mam bardzo słabe, ciękie i mam ich bardzo mało na głowie.. od zawsze. dodam jeszcze ,że gdy zrobię przedziałek lub jak zepne włosy w koka to robią mi się tak jakby dziury we włosach. chciałabym coś z tym zrobić bo jestem młodą osobą i włosy powinny być moją wizytówką. chciałabym wiedzieć jaka fryzura pasowałaby do okrągłej twarzy i do osoby z dodatkowymi kg ( podobno tak się dobiera fryzurę ) chciałabym fryzurę na boba ale nie wiem czy przy mojej okrągłej twarzy i małej ilości włosów ona zda egzamin. bardzo proszę o poradę gdyż tutejsi fryzierzy potrafią ściąć włosy ale doradztwo jest na poziomie -10. w załącznikach posyłam fryzury które mnie interesują. dziękuję za odpowiedz. pozdrawiam Angelina

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

aganova odpowiedział w temacie: porada profesjonalisty!

Witam jak najbardziej bob byłby dla Ciebie dobrą fryzurą radzę natomiast zapuścić grzywkę bo jest ona dość problemowa w Twoim przypadku.A włosy puszą Ci się tak naturalnie czy to wynik trwałej ondulacji?Jeśli to drugie radzę przeczekać z obcięciem około 2 miesięcy jeśli pierwsze zaopatrz się w szampon oraz maskę wygładzającą-nie prostują one włosów lecz wygładzają ich strukturę.A jeśli bywasz w Polsce co jakiś czas zapraszam do mojego salonu jesli nie masz za daleko oczywiście ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Detoks sokowy

Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

Ostatni post przez asia76

• asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

• asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..