Problem z chwytaniem wlosów

Runan stworzył temat: Problem z chwytaniem wlosów

Witam!

Jestem uczniem - praktykantem na 2 roku fryzjerskim i wyróżniam się wśród innych ludzi z mojej klasy tym, że przy cieniowaniu wypadająmi wlosy(nie są napięte) z palców. W załączniku podałem miejsce (zaznaczone czerwoną linią) , w którym owe włosy nie są napięte.

Gdy złącze ze sobą dwa palce takie jak środkowy i wskazujący, między nimi, w miejscu błony jest "szczelina" tak duża, że mógłbym z łatwością przepuścić przez nią monetę 10 groszową.

Pytanie do was. Jak mógłbym ten problem rozwiązać? Próbowałem różnych metod, podczas cieniowania włosów pod kontem 90 stopni złączałem palce z tym, że palec na palec..

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaren odpowiedział w temacie: Problem z chwytaniem wlosów

Raczej wydaje mi się że my tu nic nie poradzimy na owy problem. Taka już budowa palców.

[img]...[/img]

Runan odpowiedział w temacie: Problem z chwytaniem wlosów

Problem rozwiązałem już dawno. Przyczyną tego problemu jest to, że mam szczuple palce, z czasem zmężnieją :side: . Prosze o zamknięcie tematu.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

• asia76 Avatar Detoks sokowy

Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

Ostatni post przez asia76

• asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

• asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..