Regulamin

  • Posty: 62

Administrator stworzył temat: Regulamin

1. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść swoich postów. Administrator NIE ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane na forum przez użytkowników.

2. Forum jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos administratora i jego decyzje.

3. Reklama na forum - wszelka próba reklamowania się na forum jest dozwolona po wcześniejszym kontakcie i uzyskaniu zgody od admina forum.

4. Umieszczanie postów z linkami do stron: z warezami, pornografią, lub innymi nielegalnymi produktami będzie skutkować banem na forum (stałym).

5. Ortografia - każdy piszący na forum powinien dokładnie sprawdzić pisownię przed wysłaniem posta. JEDNAK nie tolerowane będzie zwracanie uwagi na ortografię innych forumowiczów (od tego jest opcja wysyłania prywatnych wiadomości).

6. Zdecydowanie nie tolerowane jest NIEMIŁE ZACHOWANIE wobec innych forumowiczów - każdorazowy przejaw takiego zachowania (a szczególnie wulgaryzmy) będą kończyły się banem (czasowym lub stałym).

7. Serwis Fryzjerzy.com nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za umieszczone ogłoszenia na forum.

8. Przed rozpoczęciem nowego wątku, zawsze sprawdź czy interesujący cię temat nie został poruszony wcześniej. Nie zaczynaj tego samego wątku na kilku podforach.

9. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych, wysyłanych przez portal Fryzjerzy.com w imieniu swoim lub na zlecenie innych podmiotów na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.

10. Posty nie odpowiadające tematowi będą usuwane.

11. Dodane zdjęcia nie mogą być większe niż 300 x 200 pikseli.
_________________
www.fryzjerzy.com


...
#534
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Aniafryzjeraganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum