Moroccanoil na BAFTA 2019 - Yalitza Aparicio

Skomentuj jako pierwszy!

Moroccanoil na BAFTA 2019 - Yalitza Aparicio Fot. Getty Images

72. rozdanie BAFTA – nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej Yalitza Aparicio wspierała swój film „Roma”, który był nominowany m.in. w kategoriach  Najlepszy Film i Najlepszy Film Nieanglojęzyczny  Fryzura wykonana została przez Dayaruci dla Moroccanoil

 

Fryzura krok po kroku:

  1. Aby przygotować fryzurę na tak długich włosach i ochronić je przed wilgotną pogodą, umyj włosy, używając Moroccanoil Szamponu i Odżywki Zwiększających Objętość. Wysusz je ręcznikiem i nałóż 1-2 pompki Kuracji Moroccanoil, aby zapewnić perfekcyjną podstawę do dalszej stylizacji.
  2. Nałóż Moroccanoil Piankę Zwiększającą Objętość (ilość wielkości piłki od golfa) od połowy po końce, zapewniając w ten sposób teksturę i umocowanie dla fal przy jednoczesnym nieobciążaniu włosów.
  3. Rozprowadź Moroccanoil Wzmocnienie Nasady Włosów na nasadę w celu podniesienia włosów i nadania im utrwalenia. Podsusz włosy. Pomagaj sobie Moroccanoil Okrągłą Szczotką Ceramiczno-Termiczną o średnicy 45 mm.
  4. Podziel włosy na sekcje. Spryskaj każde pasmo Moroccanoil Mocnym Sprayem z Efektem Nabłyszczenia. Zakręć je za pomocą dużej lokówki. Pozwól im wystygnąć przez 20 sekund. Przymocuj każde pasmo za pomocą wsuwki.
  5. Wyjmij wsuwki, rozpuść włosy i przeczesz je, używając Moroccanoil Płaskiej Szczotki Ceramiczno-Termicznej.
  6. Z obu stron wybierz pasma włosów, poprowadź je nad uszami i przymocuj z tyłu.
  7. Wykończ look, spryskując włosy Moroccanoil Nabłyszczaczem, by nadać im pięknego połysku i zdrowego wyglądu.

Najnowsze posty na forum