WATS – warsztaty z Kreator Academy - Poznań

Skomentuj jako pierwszy!

WATS – warsztaty z Kreator Academy - Poznań

Zapraszamy na warsztaty z Kreator Academy 10 marca w ABM-Hair Academy. Beata Lasecka-Gadzinska. Warsztaty ze strzyżeń damskich poprowadzi Beata Bromboszcz, warsztaty barberskie poprowadzi Lucjan Szajbel. Już dzisiaj skontaktuj się z przedstawicielami marki WATS w sprawie biletów! ZAPRASZAMY

 

Warsztaty – Barber
Kreator Academy – instruktor Liucjan Szajbel
Trener Kardy Narodowej federacji CMC (5 medali na Mistrzostwach Świata CMC w 2017)
- dwukrotny vice Mistrz Polski we fryzjerstwie męskim
- członek Kadry Narodowej MŚ w Seulu i Berlinie
- członek stowarzyszenia Intercoiffure sekcja Polska, przeprowadzał pokazy w Paryżu, Poczdamie, Sofii. Sędzia Świata organizacji CMCw Paestum Italy 2017, 2018. Sędzia z certyfikatem rangi Mistrzostw Polski, Delegat Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko-Kosmetycznej.  Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej W Rudzie Śląskiej i w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach.

Warsztaty – strzyżenia damskie
Kreator Academy – instruktor Beata Bromboszcz
Ponad 20 lat w zawodzie, pasjonatka perfekcyjnego strzyżenia finezyjnej koloryzacji oraz romantycznych upięć. Doskonały szkoleniowiec młodzieży i fascynatka konkursów fryzjerskich (ponad 20 medali na konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich). Sędzia Mistrzostw Europy w Paestum Italy 2018. Instruktor i stylista marki Goldwell, sędzia ogólnopolskich konkursów fryzjerskich, sędzia Mistrzostw Polski Fryzjerstwa Artystycznego.

ABM Hair Academy
ul. Krakowska 34/3
61-893 Poznań

Cena 450 zł + koszt główki do strzyżeń
Data: 10.03.2019
Godzina: 10:00

Zapewniamy:
- certyfikat
- serwis kawowy, lunch

Informacja o biletach
607 804 436, 607 879 693

Najnowsze posty na forum