FASHION LOOK - Akademia Stylizacji M.P. Babicz, czerwiec 2010

Skomentuj jako pierwszy!

FASHION LOOK - Akademia Stylizacji M.P. Babicz, czerwiec 2010

FASHION LOOK
Najbliższe szkolenie Fashion Look odbędzie się 20/21 czerwca w siedzibie Akademii przy ulicy Borsuczej 20 w Krakowie. Jest to staż, dzięki któremu spojrzysz własnymi oczyma na modę i będziesz tworzyć indywidualne interpretacje najnowszych kolekcji.


Staż, dzięki któremu spojrzysz własnymi oczyma na modę i będziesz tworzyć indywidualne interpretacje najnowszych kolekcji.

bab1006010 fot. Akademia Stylizacji M.P. BabiczSzkolenie to również udoskonali Twoją technikę
i nauczy Cię realizowania własnych wyrafinowanych kreacji fryzur wieczorowych, zarówno z krótkich, jak i z długich włosów. Zajęcia prowadzone są w formie teoretyczno – praktycznej. Podczas części praktycznej pięciu uczestników szkolenia pracuje pod okiem jednego instruktora, co pozwala na dokładną kontrolę pracy i indywidualne podejście.

Szkolenie trwa 2 dni i kosztuje 1500 złotych, można wybrać albo szkolenie skupiające się stricte na strzyżeniach, albo szkolenie
z uwzględnieniem stylizacji wieczorowych.
Tematy zajęć:

Fashion Look – strzyżenia

1 dzień
• przedstawienie najnowszych technik strzyżeń oraz stylizacji włosów, analiza,
• strzyżenie „Look&learn” w wykonaniu instruktora prowadzącego z zastosowaniem wiedzy przedstawionej w części teoretycznej,
• zajęcia praktyczne – stosując w praktyce poznaną teorię, każdy z uczestników wykonuje pod okiem instruktorów strzyżenie modowe na modelkach, które zapewnia Akademia.

2 dzień
• strzyżenie pokazowe w wykonaniu instruktora prowadzącego – objaśnienie wątpliwości wynikających z pierwszego dnia zajęć,
• zajęcia praktyczne – każdy z uczestników szkolenia po konsultacji z instruktorem prowadzącym tworzy własną kreację fryzury, kierując się najnowszymi trendami mody.

Fashion Look – strzyżenia oraz stylizacje wieczorowe

1 dzień:
• techniki strzyżeń i stylizacji włosów krótkich i półdługich według najnowszych trendów,
• strzyżenie pokazowe oraz pokaz możliwości stylizacji w wykonaniu instruktora prowadzącego,
• zajęcia praktyczne – każdy z uczestników kursu wykonuje modowe strzyżenie oraz stylizacje na włosach krótkich lub średnich, modelki zapewnia Akademia.

2 dzień
• pokaz możliwości stylizacji z uwzględnieniem najnowszych trendów na włosach długich, w wykonaniu instruktora prowadzącego,
• każdy z uczestników tworzy na modelkach własne kreacje upięć z wykorzystaniem nowo poznanych technik.

Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie, albo masz więcej pytań napisz maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo zadzwoń pod numer: +48 500 000 157.

Najnowsze posty na forum