FARMAGAN zapowiada rewolucję – zmieniamy sposób długotrwałej pielęgnacji włosów!

Skomentuj jako pierwszy!

FARMAGAN zapowiada rewolucję – zmieniamy sposób długotrwałej pielęgnacji włosów!

Mogłoby wydawać się, że w dziedzinie pielęgnacji włosów powiedziano już wszystko. Nie jest to jednak prawda- ludzka wyobraźnia oraz technologia nie ma granic, dzięki czemu rozwijamy się nawet w takich aspektach, jak pielęgnacja. Kaszmirowa keratyna Bioactive HS3 marki FARMAGAN daje fryzjerowi możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu zarówno stylista jak i korzystający z jego usług klient mogą osiągnąć maksimum satysfakcji z wykonanej pracy podczas profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

fra1906131Kaszmir przede wszystkim głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Z kolei olejek arganowy, jeden z najdroższych i najbardziej cenionych olejów na świecie doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny zawartej w szamponie i odżywce Bioactive HS3. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów i zredukowania ich nadmiernej puszystości (włosy przestają być „pierzaste”).

fra1906132Ze względu na olbrzymie zainteresowanie zabiegiem Bioactive HS3 zorganizowaliśmy Dni Otwarte dla klientów, którzy szczególnie byli zainteresowani wprowadzeniem tej usługi w swoich salonach.

fra1906133Włosy zniszczone, matowe, nieszczęśliwe po wszystkich nieudolnych zabiegach – z tak trudnymi przypadkami zmierzyli się uczestnicy Dni Otwartych z usługi kaszmirowej Keratyny Bioactive HS3.

Jak zadziałała keratynowa magia? Zobaczcie efekty pracy uczestników naszej prezentacji na trzech modelkach:

Zabieg kaszmirowej keratyny Bioactive HS3 nadaje się do każdego rodzaju włosów, może być stosowany praktycznie przy każdym zabiegu fryzjerskim i za każdym razem daje świetne efekty.

fra1906134Zabieg z wykorzystaniem produktu jest stosunkowo prosty do wykonania, ale powinien być wykonany przez specjalistę w dziedzinie fryzjerstwa. Stąd nasza propozycja Dni Otwartych dla fryzjerów, którzy chcą profesjonalnie wykonać go w swoim salonie.

Fryzjerstwo to nasza pasja, ale nawet największa pasja wymaga treningów i pogłębiania wiedzy. Dlatego uczestnicy Dni Otwartych z Bioactive HS3 mogli samodzielnie przeprowadzić cały proces pielęgnacyjny na wybranych modelkach.

fra1906135Luksusowe preparaty kaszmirowej keratyny Bioactive HS3 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników Dni Otwartych, a prezentacje z przebiegu usługi w wykonaniu Sebastiana Curyło i Klaudii Tyleckiej inspirowały fryzjerów do pokonywania trudności przy tzw. trudnych przypadkach.

Praca uczestników Dni Otwartych oprócz intensywnej praktyki nad zabiegiem Bioactive HS3 opierała się również na pokazie strzyżeń w wykonaniu Sebastiana Curyło. Klasyfikacja podziałów z zastosowaniem odpowiednich linii, kątów, odkrywanie zaawansowanych technik lekkich strzyżeń połączonych z technikami odpowiednich wykończeń – to kwintesencja drugiej części pokazu podczas Dni Otwartych.

fra1906136Dni Otwarte z Bioactive HS3 to nie tylko profesjonalne szkolenia, ale również niesamowita atmosfera i nabywanie nowych doświadczeń w towarzystwie ludzi, których łączy pasja do pięknych włosów i ich pielęgnacji. Brzmi ciekawie? Jeśli tak – to podczas kolejnych Dni Otwartych czekamy właśnie na Ciebie. Spotkajmy się 29 lipca w Salonie Maniewski (Vitkac) lub 28 października w Akademii Curyło (Tarnów).

Produkty kaszmirowej keratyny Bioactive HS3 są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich w całej Polsce.

Najnowsze posty na forum