Największe w Polsce targi dla urody

Skomentuj jako pierwszy!

Największe w Polsce targi dla urody

Zjawiskowe show najlepszych fryzjerów, porady kosmetyczek, konkursy w stylizacji paznokci – to tylko część atrakcji poznańskich targów LOOK i beautyVISION. Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie w weekend 24-25 marca.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób zawodowo związanych z branżą fryzjersko-kosmetyczną, jak i fanów najnowszych kosmetyków oraz akcesoriów. Targi mieszczą się w czterech pawilonach wypełnionych po brzegi tysiącami produktów oraz w jednej hali ze Sceną Główną, gdzie gwiazdy pokażą światowe stylizacje na 2018 rok. Do zwiedzania całości ekspozycji upoważnia jeden bilet wstępu. Wielu wystawców na swoich stoiskach będzie organizowało dodatkowe atrakcje w postaci pokazów znanych specjalistów, a także testy produktów, dzięki którym będzie można dowiedzieć się, czy konkretny kosmetyk jest dla nas odpowiedni. Nie lada atrakcją będzie Barber Street (ulica barberów), przy której pojawi się przestrzeń szkoleniowa Hair School dla profesjonalistów. W tym miejscu znajdziecie stylowe kosmetyki i dowiecie się czy warto zaufać kobiecie z brzytwą. Na targach obecne będą marki niedostępne w sklepach! Z pewnością wrócisz do domu z mnóstwem inspiracji i torbą produktów, kupionych w atrakcyjnych cenach.

Dynamiczne show – wizaż i fryzjerstwo to sztuka!

Targi są niecodzienną okazją do zobaczenia na własne oczy międzynarodowych gwiazd fryzjerstwa i kosmetyki. Na Scenie Głównej wystąpią styliści fryzur: francuz Pascal de los Rios, Włosi Alex Pezzica i Angelo Fraccica oraz Hiszpanka Raquel Corchero. Wielu emocji dostarczą również polscy eksperci, m.in. barber Adam Szulc, fryzjer Robert Wypych, Poznański Klub Stylizacj czy stylistka Jagoda Korzeniewska. Ważnym punktem programu będzie międzypokoleniowy pokaz piękna, na którym Mistrzowie Świata we fryzjerstwie przygotują specjalne stylizacje dla młodzieży i seniorów. Gwiazdy udowodnią, że zjawiskowo można wyglądać w każdym wieku.

Konkursy dla najlepszych

W ciągu dwóch dni odbędą się konkursy dla fryzjerów, barberów, wizażystek i stylistek paznokci z całej Polski. Setki uczestników będą wykazywać się kreatywnością, dynamiką i dopasowaniem stylizacji do urody modelów. Co roku ich praca wykonywana na żywo cieszy się olbrzymią popularnością wśród pozostałych fryzjerów, jak i osób, które szukają pomysłów na własny image. Jednym z najpopularniejszych konkursów jest KREATOR. W jego konkurencjach fryzjerzy zachęcani są do wyjścia poza mainstreamowe stylizacje i podążania własną drogą. Tu nie ma miejsca na konwenanse! Dzięki fryzurom i ubraniom dzieci będą wyglądać jak kolorowe postaci z kreskówek, włosy modeli będą przypominać obrazy Modriana, a w abstrakcyjnych upięciach modelek widoczny będzie sznurek, będący inspiracją do artystycznych fryzur.

Szkolenia dla profesjonalistów

Dla większości fryzjerów i kosmetyczek ich zawód to styl życia - stale rozwijają swoje umiejętności i nie spoczywają na laurach. Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali bogaty program seminariów, konferencji czy warsztatów. Wszystkie wydarzenia są prowadzone przez cenionych ekspertów, którzy łączą praktyczną wiedzę z teorią. Ambasadorzy topowych marek pokażą jakie fryzury już wkrótce będą hitem na ulicach miast, podolodzy będą uczyć jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp, wizażyści nauczą jak wykonać zjawiskowe makijaże, a stylistki paznokci udowodnią, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła. To tylko wycinek atrakcji targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION. Po szczegóły zapraszamy na stronę >>targów kosmetycznych, >>targów fryzjerskich oraz >>fanpage.

Lokalizacja
Międzynarodowe Tragi Poznańskie / pawilony: 6, 7A, 7, 8, 8A

Wejście Wschodnie od ul. Głogowskiej

Wejście Zachodnie od ul. Śniadeckich

Parkingi

  • parking na terenie MTP (wjazd od ul. Śniadeckich)
  • Green Parking przy ul. Śniadeckich
  • parking MTP przy ulicy Matejki

Najnowsze posty na forum