monday academy

Skomentuj jako pierwszy!

monday academy

monday academy to ośrodek szkoleniowy rozwijający i wspierający rozwój talentów fryzjerskich. 


Proponowane szkolenia poprzez edukację i przekazywanie cennych spostrzeżeń są wynikiem wieloletniej praktyki w zawodzie założyciela Akademii – Macieja Wróblewskiego.
Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w pracy stylisty, odpowiadającego za największe polskie przedsięwzięcia fryzjerskie, pragnie on wspierać i przekazywać swą wiedzę osobom, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują wsparcia w codziennych zmaganiach zawodowych. 

mon1305161

Szkoła oferuje przekrój szkoleń o najwyższym standardzie i rozpiętości: od podstaw fryzjerstwa, poprzez zaawansowaną i efektowną koloryzację, aż po precyzyjne i kunsztowne cięcie. Program szkoleń stworzony jest zarówno dla tych, którzy pragną uzupełnienia swojej podstawowej wiedzy jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć skrzydła w zawodzie stylisty fryzur.
Zespół monday academy zapewnia fundament, wsparcie jak i inspirację do pracy.

mon1305164 mon1305165

fot.monday academy


Szkoleniowcy monday academy:

 
mon1305162 Maciej Wróblewski
Od 15 lat stylista fryzur. Ekspert i dyrektor artystyczny marki JOICO. Absolwent „Tony & Guy Academy” oraz „Sassoon Academy”. 6 lat współpracował ze znaną włoską stylistką fryzur Ondiną Pozzatello. Jako pierwszy z Polaków został stylistą w zagranicznej grupie „Artistic Team” Ondiny Pozzatello i wraz z nią prezentował swe umiejętności w Alternativ Hair Show w Bolonii. Zauważony i doceniony czesał uczestniczki międzynarodowego Ellite Model Look, tam też zasiadał w jury. Był bohaterem wielu fryzjerskich show: Canon, Unilever, Pantene ProV, Timotey, Zelmer, La Biostetique, JOICO i wielu własnego autorstwa. Pracował przy wielu reklamach i teledyskach. Jego fryzjerski kunszt mogliśmy podziwiać w teledyskach Sistars, Reni Jusis, Kasi Kowalskiej. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism: „Uroda”, „Viva”, „Gala”, „Playboy”, „CKM”, „Twój Styl”, „Pani”, „Cosmopolitan”. To wielokrotny twórca fryzur na pokazach znanych polskich projektantów takich jak Maciej Zień, Paprocki & Brzozowski, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński. Na stałe współpracuje z wybitną projektantką Natalią Jaroszewską. Tworzył fryzury do kolekcji i sesji włoskiej marki Deni Cler. Miał wielką przyjemność pracować dla Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie przy balecie „Tristan” w reżyserii Krzysztofa Pastora. Kreował wizerunek uczestników i gwiazd w programie „You Can Dance”, „Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską” oraz „Bitwa na głosy”. Stworzył dla Telewizji Polskiej programu TVP2 ponad 30 felietonów z poradami stylizacji fryzur. Jako ekspert na stałe współpracuje z miesięcznikiem „Uroda” oraz z magazynem „Party” gdzie okiem eksperta ocenia wizerunek gwiazd.
 
 
mon1305163 Grzegorz Stępnik
– od lat współpracownik Macieja Wróblewskiego. Ukończone kursy w prestiżowej „Sassoon Academy” pozwoliły mu na zdobycie cennego doświadczenia oraz udoskonalenie swoich technik. Słynie z precyzyjnego cięcia oraz kunsztowności w tworzeniu stylizacji. Człowiek, w ręce którego oddają się największe polskie gwiazdy, takie jak: Natalia i Paulina Przybysz, Karolina Gruszka, Grzegorz Miśtal oraz Bartek Królik.
Ma na swoim koncie również kreowanie wizerunków uczestników wielkich produkcji telewizyjnych m.in.”Bitwa na głosy” i „You Can Dance”.
Słynie z zamiłowania do przekazywania swego doświadczenia i wiedzy.
Jego olbrzymim atutem jest wyczucie granic między byciem twórcą, rzemieślnikiem a stylistą.


Materiały prasowe monday academy.

Najnowsze posty na forum