Prawdziwe Forum Fryzjerskie

Keycz stworzył temat: Prawdziwe Forum Fryzjerskie

Mam pytanie do Was fryzjerów, poniewaz sam nim jestem.
Mam pewne plany i chcialbym zapytac Was czy nie potrzebujecie prawdziwego! forum dla fryzjerow.
Gdzie nie bedzie wiecej przypadkowych osob niz fryzjerow.
Gdzie bedziemy mogli rozmawiac o technkach strzyzen, koloryzacji, omawiac najnowsze trendy, kolekcje?
Gdzie wypowiemy sie o swoim marzeniach zwiazanych z kariera.
Gdzie bedziemy omawiac rozne konkursy takie jak Kreator, nasze spostrzezenia.
Gdzie opowiem o naszych, bledach i doswiadczeniach dzieki ktorym inni beda mogli sie ksztalicic.
Rozmowy o szkoleniach?
Z czasem utworzy sie grup, wiez fryzjerow ktorzy spotkaja sie nie raz na jakims szkoleniu.
Prosze o Wasze odpowiedzi.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

fryzjer odpowiedział w temacie: Odp: Prawdziwe Forum Fryzjerskie

A nie uważasz że tutaj jest takie miejsce ?

dużo siły wkładam aby to wszystko spełnić co piszesz i wiem jakie to trudne ale życzę Ci powodzenia

Keycz odpowiedział w temacie: Odp: Prawdziwe Forum Fryzjerskie

Uwazam ze forum jest slabo moderowane i malo rozreklamowane a troche mam w tym doswiadczenia. Uwazam ze moglibysmy dla fryzjerzy.com razem cos stworzyc poprawic. Bo to forum jest strasznie nie wygodne i gdzie ja spedzam duzo czasu na forach na tym nie mam checi sie udzielac.

fryzjer odpowiedział w temacie: Odp: Prawdziwe Forum Fryzjerskie

Z miłą chęcią posłucham Twojego zdania, gdyż każda forma krytyki dla mnie jest dobra, ja wiem co jest moją słabą i mocną stroną, i jeżeli masz jakieś swoje sugestie to z miłą chęcią je posłucham i wdrożę.

Jeżeli chcesz to zapraszam na priva lub po prostu, napisz maila do mnie a z miłą chęcią skontaktuje się z Tobą.

Kichot odpowiedział w temacie: Odp: Prawdziwe Forum Fryzjerskie

ale jak chcesz to zrobić żeby nie wchodziły tu przypadkowe osoby? Internet jest internet i ciężko zrobić tu jakąs selekcję. Jest ewentualnie jakiś serwis dla profesorow i doktorów i tam jest selekcja przy zakładaniu konta że mogą rejestrować się tylko i ze stopniem conajmniej doktora i jest to sprawdzane bo trzeba podać jakiś tam numer czy coś, czeka się na rejestrację tydzien ale na forum fryzjerskie to bedzie głupie wg mnie;p

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum