szybszy wzrost włosków :D

loczek123 odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

Na pewno różnego rodzaju wcierki w skórę głowy i masaż z głową pochyloną ku dołowi są w stanie przyspieszyć wzrost włosów. WAX jeszcze nie stosowałam, ale czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc zobaczymy;)

uRadka_pl odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

Sposobów na szybszy porost włosów może być naprawdę dużo,pytanie tylko czy akurat dla nas okażą się skuteczne to już osobna kwestia. WAX jest bardzo chwalony na wielu forach wiec myślę,ze warto spróbować.

...

Kate90 odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

Bardzo zachwalaną metodą na porost włosów jest picie drożdży :)
1/4 kostki drożdży zalac gorąca wodą lub mlekiem, odstawić na 10-15 min i pić codziennie przez miesiąc Można słodzić i dodać cos do smaku np. kakao
Nie tylko włosy szybciej rosną ale także wmacniają, niektórzy potwierdzają że pojawiają się nowe włosy przy dłuższej kuracji

...

uRadka_pl odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

Szczerze mówiąc to do tej pory nie słyszałam o takim sposobie na szybszy porost włosów,ale z pewnością nie zaszkodzi spróbować,dziękuje za informacje i czekam tez na Wasze opinie czy faktycznie działa:)

...

fryzia odpowiedział w temacie: szybszy wzrost włosków :D

Słuchajcie, a macie może jakieś przepisy na takie maseczki na porost włosów ? Tylko sprawdzone, w necie już znalazłam kilka ale poszukuje dalej a potem będę sprawdzać czy faktycznie działają ;)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum