szybszy wzrost włosków :D

villemoo stworzył temat: szybszy wzrost włosków :D

Hej. Byłąm dzisiaj u fryzjera i kiedy po "zabiegu" spojrzałąm w domu w lustro poprostu się poryczałam... Moje włosy za łopatki zostały ścięte tak, ze teraz ledwo dotykaja ramion, chociaż fryzjerka miała mi je tylko podciąć i to o najwyżej 2 cm (ścieła około 15 albo i więcej) Bardzo wiele czytałam o sposobach na szybkie rośnięcie włosów bo teraz wyglądam głupkowato a jeszcze tylko miesiac do powrotu do szkoły :(:( Sama używałam kiedyś maseczki WAX Przyspieszyła ona dwa razy tempo rośnięcia włosów. Kiedy skończyło mi się opakowanie jakoś zapomnaiłąm kupić nowe i ten środek popadł w zapomnienie. Teraz chciałabym do niego wrócić, a przy okazji wspomóc innymi środkami pomagającymi wzmocnić włosy i przyspieszyć ich rośnięcie. I teraz wypowiedzcie się co sądzisie o takiej kuracji xDxD
=1= pielęgnacja od wewnąatrz :)
2 x dziennie po 2 tabletki z wyciągiem ze skrzypu polnego
1 x dziennie po 1 tabletce Falvitu
=2= pielęgnacja od zewnątrz
-na 15 min. przed myciem nałozyć naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym (spłukać ZIMNˇ wodą)
-umyć włosy szamponem Dermena (spłukać ZIMNˇ wodą)
-nałożyć odżywkę Seboradin (także spłukać ZIMNˇ wodą)
-nałożyć na pół godziny odżywkę WAX ( i oczywiście spłukać zimną wodą)
-wetrzeć we włosy jedwab bez spłukiwania
=3=
Absolutnie zaprzestać używania suszarki i prostownicy (której używałam codziennie od około roku)

Mam nadzieję, ze taka kuracja przyniesie jakieś efekty, a co wy o tym sądzicie? Oczywiscie nie chodzi mi jedynie o przyspieszenie wzrostu, ale też o poprawienie ogólnego stanu włosów tak, aby sie nie rozdwajały i co za tym idzie, zeby je żadziej podcinać :):)

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: szybszy wzrost włosków :D

Powiem tak, że włosy od tego szybciej Ci nie urosną. Bo porostu tego się nie da zrobić.
Włosy rosną ok 1- 1,5 cm na miesiąc i nic już tutaj nie poradzisz, w pewnych warunkach troszkę szybciej ale nie za dużo. Żadne kuracje tego specjalnie nie przyśpieszą
Jednak na pewno poprawią stan Twoich włosów ale efekty będą widoczne dopiero ok. 3 miesiąca stosowania.

villemoo odpowiedział w temacie: Re: szybszy wzrost włosków :D

no tak właśnie się spodziewam, ze dopiero za pare miesięcy. Jednak z tym, że przyspieszyć nie można to się nie zgadzam. Odzywka WAX jest super. Włosy po paru użyciach dostają absolutnego powera. Użyałam ja (i będę używać z nowu) używa kilka znajomych wszyscy chwalą ten środek i mówią, że to cud odżywka. Można poczytać tez opinie na jej temat na różnych forach na wszystkich piszą to samo - to na prawdę działa :):) Polecam... No to ide do apteki i kosmetycznego po te wszystkie preparaty :)

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: szybszy wzrost włosków :D

Ja jestem do takich rzeczy sceptycznie nastawiony i ciężko mi uwieżyć że włosy będą szybciej rosły.
Napewno dobrze odżywią je i jeśli lubisz ją stosować to napewno nie ma żadnych przeszkód.

Ania odpowiedział w temacie: Re: szybszy wzrost włosków :D

Villemoo,no niestety ja równiez patrzę z przymrużeniem oka na tą fascynację waxem no ale na pewno ci to nie zaszkodzi i poprawi kondycję twoich włosów

Czarna odpowiedział w temacie: Re: szybszy wzrost włosków :D

Słyszałam, że szampon z brzozy przyspiesza porost włosów, ale ja takze podchodze do tego z dystansem ;-)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum