Oszukana przez fryzjera?

Pendolino odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

Aż się boję pomyśleć w jaki sposób przebiegało to przedłużanie włosów... Metody dochodzenia sprawiedliwości są różne, warto zawsze poradzić się Rzecznika Praw Konsumenta. Mam nadzieję, że nie zraziłaś się za bardzo do tego zabiegu. Jeśli miałabyś wątpliwości, które taśmy są ok to popytaj na forum, dużo osób pisze o tych z https://hairtalk.pl

#18544

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EMalL02 odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

Witam,

Ja również przedłużałam włosy metoda tape on. Podczas pierwszego sciągania taśm wypadły moje włosy pozostawiając łysy skalp w każym miejscu gdzie były kanapki. Okazało się że wystąpiła reakcja alergiczna - najprawdopodobniej na jakiś skład kleju. Salon nie chce mi zwrócić pieniędzy za usługe i włosy. Zaś producent powiedział że nie bierze odpowiedzialności za reakcje alergiczne.
Czy mogę wiedzieć jak zakończyła się Pani historia i jaka była firma tych kanapek ?
POzdrawiam.

#18981

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glammer__ odpowiedział w temacie: Oszukana przez fryzjera?

Przede wszystkim kochane Panie - reakcja alergiczna oczywiście może wystąpić, ale do 72h - jeśli chodzi o tape on. Taśma przy tape on, to po prostu taśma silikonowa klejowa. Włosy słabej jakości raczej tutaj nie mają nic do rzeczy.
Odpadły włosy przy reakcji alergicznej? Uważam, że to niemożliwe. Ostatnio moja klientka miała " reakcje alergiczna " - była z innego miasta to do niej pojechałam. Okazało się, że owa panna źle myła głowę, a do tego źle wyplukiwala szampon i odżywkę, pojawiły się czerwone swedzace krostki.
Ale nic jej nie wypadło. Autorko wiązałaś włosy na noc? Jeśli nie, to masz odpowiedzieć dlaczego Twoje włosy wypadły, przy ściągnięciu włosów. A że producent nie bierze odpowiedzialności za to to się wcale nie dziwię, po to są próby alergiczne.

#18984

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: fryzjerPaweł.Limanowski
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum

  • kasia2132 Avatar Wella Color touch

    Cześć mam do Was pytanie jakie połączenie kolorów z palety Color touch aby wyszedł mi brązowo rudy kolor

    Ostatni post przez kasia2132

  • eleonora Avatar Jak ubieracie się do pracy

    Jak w temacie. Jakie ciuszki preferujecie w pracy? Wolicie minimalizm czy jednak wybieracie...

    Ostatni post przez eleonora

  • fofoxas Avatar Pelit Suomessa

    Suomessa, jossa illat ovat pitkät ja sää kylmä, luotettava sisäviihteen lähde on...

    Ostatni post przez fofoxas