Jak macie urządzone mieszkanie

eleonora stworzył temat: Jak macie urządzone mieszkanie

Zainspirowana wątkiem o blogach lajfstajlowych, gdzie obśmiany został wszechobecny styl skandynawski zastanawiam się, jak Wy macie urządzone mieszkania? Nie macie białych kuchni i szarych sof w salonie? Jestem zaskoczona, bo faktycznie wszyscy teraz tak mają. Sama za pół roku się urządzam i szukam w necie inspiracji. Trudno o coś innego niż ww. Nie ukrywam, że to co teraz modne i mnie się podoba, a to jak się dowiedziałam ze wspomnianego wątku świadczy o mojej prostocie wink Chciałabym jednak trochę zaszaleć i dlatego pytam Was, co macie u siebie, może mi się przyda. Jak nie biała kuchnia to jaka? Dodam, ze kuchnia oczywiście malutka blokowa

asia76 odpowiedział w temacie: Jak macie urządzone mieszkanie

Preferuję styl klasyczny. Mam w mieszkaniu oczywiście kilka elementów nowoczesnych, ale to klasyka przeważa. W stylu klasycznym podoba mi się to, że styl ten jest ponadczasowy i że dodatki i meble raczej nie wyjdą tak szybko z mody. Kupuję antyki, ewentualnie rzeczy stylizowane na stare. Stawiam również na jakość bo uważam, ze jeśli decyduję się na kupienie czegoś to na dłuższy czas.

Polecam zerknąć sobie do sklepu Villadecor. https://www.villadecor.pl/87-stoly-konsole-stoliki- Znajduje się tam wiele świetnych moim zdaniem dodatków, poza tym na stronie jest blog, na którym znajdziesz inspiracje do wielu stylów.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum