Sejf w salonie - macie?

Toni stworzył temat: Sejf w salonie - macie?

Witam wszystkich. Pytanie jak w temacie. Macie u siebie w salonach sejf? Ja od dłuższego czasu myślę nad kupnem jakiegoś niewielkiego sejfu, gdzie mógłbym wrzucić laptopa, albo gotówkę na koniec dnia (banki wiadomo już zamknięte, a zabierać codzienny utarg ze sobą wydaje mi się trochę niebezpieczne). Jak wy rozwiązaliście ten problem?

Padka odpowiedział w temacie: Sejf w salonie - macie?

Oczywiście, że ma mały sejf w salonie. Właśnie na tego typu sytuacje o których piszesz. Nie wyobrażam sobie nie mieć sejfu.

Lila odpowiedział w temacie: Sejf w salonie - macie?

Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na sejf. I jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala mi bezpiecznie trzymać pieniądze. Czasami wrzucę tam jakieś ważne dokumenty. Kupiłam sejf niby hotelowy, z tej firmy https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/sejf-hotelowy/ . Ale właśnie taki mi pasował jeśli chodzi o niewielkie wymiary i funkcjonalność. Bo przecież nie potrzebuję nie wiadomo jakiej wielkości sejfu. Raczej chodzi o to by był on dyskretny i łatwo go gdzieś schować przed wścibskimi oczami. A sejf jest najwyższej jakości i z certyfikatami bezpieczeństwa.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum