Problem z snem

linda stworzył temat: Problem z snem

Chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie, otóż od jakiegoś czasu mam problemy ze snem, nie wiem czym jest to podyktowane, ponieważ nie zmieniłem swojego tzw. stylu życia. Stres oczywiście, że jest..kto obecnie go nie ma, ale nie ma go też więcej niż wcześniej, a wczesniej też nie miałem problemów z tym, żeby spokojnie spać w nocy. Na chwilę obecną jedynym wyjściem jakie widzę jest wzięcie coś na sen, i też chciałnym się Was poradzić, czy tego typu są w pełni bezpieczne? Wydaje mi się, że moje problemy z bezsennością mają przede wszytskim podłoże psychologiczne, a nie są spowodowane czynnikami zewnętrzynymi, czy zatem coś takiego będzie dobrym rozwiązaniem?

fryzjer odpowiedział w temacie: Problem z snem

Naturalnym i bezpiecznym całkiem miłym usypiaczem jest wypicie złotego trunku przed spanie 1 butelka rozwiąże każdy problem :)

karika odpowiedział w temacie: Problem z snem

Czasami wystarczy zmiana diety (unikanie cukru, żywności wysoko przetworzonej) oraz krótki spacer przed snem.

gurami odpowiedział w temacie: Problem z snem

Hm. może zastanów się nad tym co np. wypijasz przed snem? Może jest to coś co blokuje Twój sen i automatycznie pobudza organizm? Odradzam w godzinach przed spaniem colę i inne napoje gazowane, bo one potrafią pobudzić, witamin do rozpuszczania też bym raczej unikała. Może zbyt późno jesz kolacje? Lepiej ostatni posiłek czy przekąskę jeść 2 godziny przed snem. A z naturalnych rzeczy na nerwy czy stres to możesz zaparzyć melissę.

Mikaela odpowiedział w temacie: Problem z snem

spróbuj jakieś naturalne metody, typu picie ziół na uspokojenie np melisy lub gorące mleko?

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum