Urządzanie kuchni

Rode odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Co sądzicie o grillach elektrycznych?Według, mnie grill elektryczny to dobry pomysł. Najlepiej taki otwarty by można było obserwować skwierczące jedzonko. Taki najbardziej pasuje do używania w domu, ale pewnie jest pewnie mniej ekonomiczny od takiego z pokrywą. Tylko po co elektryczny z pokrywa jak każdy ma w domu piekarnik przy kuchni, albo mikrofalkę z grillem. Są też takie grille elektryczne które wyglądają jak węglowe. One idealnie pasują na taras https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/grille-i-akcesoria,a44.html . Może w domu wystarczy po prostu patelką żeliwna karbowana.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Chaya odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Czyli LED-y się przydają. Mam pytanie - na włączniki jakiej firmy się zdecydowaliście podczas remontu? Zależy mi na czymś nieszablonowym i trwałym. Dużo dobrego słyszałam o tych, wyprodukowanych przez OSPEL. Czy ktoś je ma?

panda1 odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Kończę urządzać swoją kuchnie, większość sprzętów już mam, ale brakuje jedynie zmywarki. Szczerze to nigdy jej nie miała, ale teraz chcę mieć, bo mam dość wiecznego mycia naczyń. Co sądzicie o tych Mając zmywarkę w domu w końcu odpocznę, macie zmywarki u siebie, czy zmywacie ręcznie ?

asia76 odpowiedział w temacie: Urządzanie kuchni

Czeka mnie niedługo remont kuchni. Meble juz mam zamówione ( zdecydowałam sie na kuchnię angielską ponieważ taka mi się najbardizej podoba - czyli po prostu jak sami widzicie czysta klasyka).

To co mnie martwi to płytki na ścianę. Nie chcę szkła, bo nie pasuje.Tradycyjne kafelki rówineż odpadają. Zainteresowała mnie mozaika od Tubądzina ( tutaj jest ich cały katalog: Mianowicie Majolika. Co o niej sądzicie?

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum