Finansowanie dla Zakładów Fryzjerskich

hax100 stworzył temat: Finansowanie dla Zakładów Fryzjerskich

Witam mam możliwość pozyskania środków kredytowych dla zakładów fryzjerskich do 300.000 zł oczywiście pożyczka bankowa na normalnych warunkach bez żadnych dokumentów finansowych firmy ( PIT, Karty podatkowe, KPIR nie są potrzebne) jedynie będę potrzebował dokumentu potwierdzającego mistrza fryzjerstwa lub dyplomu czelednika oraz minimalny okres prowadzenia działalności musi przekroczyć 12 miesięcy. Proszę o kontakt telefoniczny.

Doradca Finansowy
TEL: 507 105 017

Pozdrawiam

eleonora odpowiedział w temacie: Finansowanie dla Zakładów Fryzjerskich

Sama zakładałam zakład z dotacji unijnej. Otrzymałam w sumie 40 tys zł co pokryło jakieś 70 procent mojego zapotrzebowania. Dosyć profesjonalnie go wyposażyłam. Resztę pozyskałam z kredytu. Teraz go spłacam w miesięcznych ratach. Nie mając własnego kapitału nie da się inaczje. Ważne aby mieć dobry punkt, w dobrym miejscu. Jakby co to na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f128/ można uzyskać całkiem dobre info w zakresie finansowania z kredytu. Warto zapytać, bo doradca w banku nie wszystko powie.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Finansowanie dla Zakładów Fryzjerskich

Myślę,że na sam początek nie ma sensu pakować się w tak duże kredyty i lepiej kupić coś z dotacji plus środków własnych oraz z czasem stopniowo inwestować w coraz to nowe narzędzia do pracy czy kosmetyki.

...
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum