Co zrobić by salon fryzjerski się wyróżniał?

kasienka123 stworzył temat: Co zrobić by salon fryzjerski się wyróżniał?

Hej, mam do Was pytanie. Ostatnio zastanawiałam się jak sprawić, żeby klienci mojego salonu cześciej do mnie wracali, polecali znajomym itp. Niestety wiadomo, że z każdym interesem jest teraz ciężko i we wszystkim trzeba się wyróżniać. Szukałam więc ostatnio inspiracji i trafiłam na pojęcie marketingu sensorycznego, czyli marketingu który oddziałuje na różne zmysły, np słuchu - poprzez muzykę (wtedy nazywa się to audiomarketingiem) lub węchu (wtedy jest to aromamarketing). Zastanawiam się, czy w coś takiego warto jest zainwestować? szczerze mówiąc nie jestem pewna, ale eksperci niby mówią, że to dobra metoda. Co Wy o tym myślicie?

Amadeo odpowiedział w temacie: Co zrobić by salon fryzjerski się wyróżniał?

Wizualizacja i zapach w salonie sa bardzo ważne. zawsze na kliencie robi to pozytywne wrażenie. jednak na promocję salonu ma największy wpływ jakość oferowanych usług. Klient zadowlony zawsze wraca i jeszcze poleca nas swoim znajomym. Wydaje mi sie to najważniejsze.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Co zrobić by salon fryzjerski się wyróżniał?

Moim zdaniem każdy nawet najmniejszy szczegół,czynnik ma tutaj znaczenie- zapach,obsługa,jakość usług jakie świadczysz,dzięki temu wszystkiemu plus dobrej reklamie klienci na pewno będą zadowoleni i odwiedzą Twój salon ponownie.

...
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum