Kwestie prowadzenia księgowości

Roxa stworzył temat: Kwestie prowadzenia księgowości

Witam. jestem ciekawa jak to jest u Was - sami prowadzicie? Nie wiem na co się zdecydować, czy zlecić jakiejś zewnętrznej firmie obsługę czy poprosić znajomego (prowadzi biuro rachunkowe)? Nie wiem jednak czy z tym znajomym nie będzie więcej kłopotu niż z kimś kompletnie obcym. Bo wiecie, na tyle na ile go znam będziemy w kółko gadać o pracy. Oczywiście, czysto TEORETYCZNIE mogłabym się zająć tym sama, bo ponoć to wcale nie jest jakies wybitnie trudne, ale czy
- prowadzenie zakładu,
- praca w zakładzie,
to już nie jest za dużo? Pomijając fakt, że nie znam się kompletnie na rozliczeniach, księgowaniu czy rachunkowości. A studia podyplomowe z tego co wyczytałam tu to min. 10 miesięcy, a czy później sobie poradzę z tym wszystkim to jedna wielka niewiadoma. A jak y to rozwiązujecie? Z kolei znajoma kwiaciarka miała księgowego, który jej czegoś tam nie dopilnował i musiała płacić do US 2 tyś. zł. To daje do myślenia, czy się lepiej nie zmobilizować.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Kwestie prowadzenia księgowości

Wydaje mi się,że poniekąd jest to też kwestia Twojego czasu,czy posiadasz go akurat na zajmowanie się księgowością czy też wolisz zapłacić i mieć wszystko pod kontrolą kiedy to fakturami zajmie się biuro rachunkowe.

...
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum