Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

Olsza stworzył temat: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

Fryzjerka pracuje dużo rękami, ramionami, prawie cały dzień trzyma je w górze. W jakim biustonoszu pracuje się najwygodniej?

Banieczka odpowiedział w temacie: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

Dobre pytanie. Brafiterki mówią, że stanik powinien obciskać klatkę piersiową, bo musi móc udźwignąć biust. Ja jednak wole trochę luźniejszy, bo dla mnie ważne jest żeby nie ograniczał ruchów. Nie znowu aż tak jak sportowy, ale może coś podobnego. Kupiłam ostatnio taki w NeverShy.pl Dalia Olimpia. Dół rozciągliwy, choć nie za bardzo i bardzo wygodne miseczki usztywnione od dołu. Te miseczki bardzo dobrze trzymają pierś, nawet przy nieco luźniej zapiętym staniku.

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

Mam takie samo zdanie na ten temat,czyli najlepiej jeżeli biustonosz jest nieco luźniejszy ponieważ wtedy nie uciska tak bardzo klatki piersiowej i ruchy nie są ograniczone. Te sportowe bardzo fajnie się tutaj sprawdzają.

...

Lonna odpowiedział w temacie: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

ja muszę się udać do brafitterki

_________

Potrzebujesz przytulnego wygodnego domu? zobacz domy drewniane pomorskie na pewno nie pożałujesz!

Khloe odpowiedział w temacie: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

brafitterka to najlepsze rozwiązanie dla każdej kobiety

_________
Potrzebujesz dobrego dentysty? zobacz stomatolog Katowice

MebleFryzjerskieMDM_pl odpowiedział w temacie: Jaki biustonosz najwygodniejszy w pracy w salonie.

Są takie specjalne staniki sportowe i myślę,ze dobrą opcją byłoby go po prostu zakupić- wtedy praca stałaby się przyjemniejsza i wygodna.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum