sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

janekjasiek stworzył temat: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

Witam ,
W lutym pojechałem na narty do Krynicy (Jaworzyna) w jednej Gospodzie w toalecie zobaczyłem ciekawą deskę sedesową... po naciśnięciu przycisku pokrywa się folią ,toaleta płatna .
Moje pytanie czy ktoś ma taką deskę , jak się sprawuje ,co o tym sądzicie.
Mam zamiar zakupić takie urządzenie do salonu fryzjerskiego mojej dziewczyny.
Może ktoś napisze jakieś wiadomości na ten temat, jaki jest koszt utrzymania tego urządzenia. Korzystałem z potrzeby i powiem że jest praktyczna i higieniczna.

Pozdrawiam

janekjasiek odpowiedział w temacie: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

proszę o waszą opinie, co myślicie na ten temat

aleka177 odpowiedział w temacie: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

wpisz sobie higieniczna deska sedesowa Galar i wszystkiego się dowiesz cena deski 380 zł
Pozdrawiam

uRadka_pl odpowiedział w temacie: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

Dokładnie jak w powyższym poście,koszt takiej deski to około 400zł,tylko teraz pytanie czy chcesz miec ją u siebie w zakładzie. Z jednej strony faktycznie będzie ona bardzo higieniczna,a z drugiej też pytanie czy jest sens ją montowac. Mam mieszane uczucia.

...

aleka177 odpowiedział w temacie: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

uRadka_pl napisał: Dokładnie jak w powyższym poście,koszt takiej deski to około 400zł,tylko teraz pytanie czy chcesz miec ją u siebie w zakładzie. Z jednej strony faktycznie będzie ona bardzo higieniczna,a z drugiej też pytanie czy jest sens ją montowac. Mam mieszane uczucia.

Do uRadka_pl wiesz to zależy jakie podejście mamy: do siebie ,do klienta i do biznesu.Napisałeś że będzie bardzo higieniczna, tak to się zgadza bo takie jest jej zadanie i teraz zauważ, skoro ty poczujesz się komfortowo i bez obaw skorzystasz z takiej toalety , tak samo poczują się twoi klienci,masz większe prawdopodobieństwo,że wrócą do twojego zakładu i polecą innym (zareklamują).Inwestujesz jesteś przed konkurencją ,masz nowych klientów,więcej zarabiasz.Toaleta jest wizytówką naszej firmy,tak to widzę.

janekjasiek odpowiedział w temacie: sprawdzony dobry produkt do gabinetów fryzjerskich

Poczytajcie sobie czym można się zarazić korzystając z obcego sedesu ,zdziwicie się.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum